FPS sabitlenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

DeliDivane

Hectopat
Öncelikle bütün oyunlarda bu sorunu yaşıyorum. AMD ayarları RivaTuner olsun birçok yerden FPS sabitlemeye çalışsam da oyun içi FPS 75'e sabitleniyor onda sorun yok. Ama bu ekran görüntüsü attıgım yer sabitlenmiyor 150'lere çıkıyor anlık 100'lere düşüyor ve oyunum kasıyor. Oyun içi FPS'im 75'den hiç düşmüyor kımıldamamasına ragmen anlık droplar yiyorum. Isı değerlerim yükseliyor bıktım bu sorundan yardımlarınızı bekliyorum.
Screenshot_8.png

Hocam Kaspersky veya Malwarebytes ile tarama yapın virüs olabilir, bazı virüsler bilgisayarı yavaşlatıp, sıcaklık değerlerini yükseltebiliyor.

Formatta atmayı denedim dostum düzelmiyor ve sıcaklık değelerim fena degil anlık drop yapacak kadar oldugunu düşünmüyorum sag üstteki FPS dedigim gibi oynadıkça anlık drop yiyorum.

@Tibet Ulubey dostum senin düşüncelerin neler?

Format sonrası yeniden yüklemiştim zaten.
Hocam format sonrası eski işletim sisteminiz arka planda çalışıyor olabilir. Bunu yapmanızı öneririm.
Bir de Grafik ayarlarından Valorant'ı ekleyip yüksek performans olarak ayarlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam format sonrası eski işletim sisteminiz arka planda çalışıyor olabilir. Bunu yapmanızı öneririm.
Bir de grafik ayarlarından Valorant'ı ekleyip yüksek performans olarak ayarlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum anlıyorum yardımcı olmaya çalışıyorsun teşekkür ederim ama alakasız saçma sapan önerilerde bulunuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı