1650 Super overclock değerleri

SametYamann1

Kilopat
Daha fazla  
1650 Super GPU clock 1935 MHz ve Memory clock 6000 MHz'de sabit çalışıyor. 1650 Super kartına daha önce overclock yapmadım. Bu değerlerin daha üstüne alabilir miyim yoksa bu frekans hızı en fazlası mı?
Bu kanalda overclockla çıktığı değer benim overclocksuz olanla aynı. Ama başka bir kanalda 2000 e kadar çıkıyor. Mem clock ise 7501.
Ben bu değeri daha fazla arttırmalı mıyım?

Yapılabilir ama tavsiye etmem.
İstemeden kartı yakarsanız, üzülürsünüz.

GTX 1650 Super'in en düşük giriş seviyesi modellerde 2100MHz çekirdek hızına rahatça çıkanları gördüm, MSI Afterburner'da CTRL + F yapın açılan yerde kartın en sondaki çekirdek hızı ve ona denk gelen voltaj değeri ile oynayarak stabil bir ayar arayın, test için 3DMark'ın demo versiyonunu kullanabilirsiniz.

Bir türlü çare bulamadım arkadaşlar. Drıverlar güncel her şey güncel ama GXT 1650S Ventus XS OC kartımda Afterburner'da Power litim 100% de 1 tık arttıramıyorum. Videolarda hep %110 yapıyorlar :/

Bir türlü çare bulamadım arkadaşlar. Drıverlar güncel her şey güncel ama GXT 1650S Ventus XS OC kartımda Afterburner'da Power litim 100% de 1 tık arttıramıyorum. Videolarda hep %110 yapıyorlar :/

Bende de öyle. Neden takıldın ki bu duruma? Gayet rahat OC yaptım ben.

Geri
Yukarı