1650 Super'den RX 6600'e geçişte FPS değerleri düştü

Sürücü tarafında bir hata var muhtemelen. Çakışma durumu olabilir. Mesela Apex'de kaç FPS alıyorsunuz?
Şöyle ki 1650 SUPER ile aldığım min FPS ve ekran kartına yük binen alanlardaki droplardan daha çok drop mecvut şuan. FPS değerlerinden çok bu konu canımı sıkıyor ve mouse hassasiyetine kadar etkiliyor durumda şuan.

Şöyle ki 1650 SUPER ile aldığım min FPS ve ekran kartına yük binen alanlardaki droplardan daha çok drop mecvut şuan. FPS değerlerinden çok bu konu canımı sıkıyor ve mouse hassasiyetine kadar etkiliyor durumda şuan.
Video çekerseniz bir inceleyelim, MSI Afterburner'da %1 FPS, CPU kullanımı, GPU kullanımı ve frekansları gibi değerler olsun. Sıcaklıklarda olsun.

Ya aynı konuya aynı şeyler konuşulup duruyor. Neyi tartışıyorsunuz? Yazdım yukarıda, kardeşim driver sorun driver. Driverları düzelt sorun düzelmezse sonra konuşuruz geresini. Neyi tartışıyorsunuz?

Ya aynı konuya aynı şeyler konuşulup duruyor. Neyi tartışıyorsunuz? Yazdım yukarıda, kardeşim driver sorun driver. Driverları düzelt sorun düzelmezse sonra konuşuruz geresini. Neyi tartışıyorsunuz?
Belli olmaz. Adam drop diyor, drop ile driverın ne alakası var? Kesin bu sorunun var diyemeyiz, maalesef. Video çeksin bi bakalım. Değerlerde her şey gözükür.

Eve gecer geçmez bir videoyu hazırlarım. vaktiniz için teşekkürler
Ya aynı konuya aynı şeyler konuşulup duruyor. Neyi tartışıyorsunuz? Yazdım yukarıda, kardeşim driver sorun driver. Driverları düzelt sorun düzelmezse sonra konuşuruz geresini. Neyi tartışıyorsunuHamgi

nereden kontrol edersem edeyim driverlar güncel görünüyor. Eksik driver demek istiyorsan önerilerini bekliyorum

Son düzenleme:
Eve gecer geçmez bir videoyu hazırlarım. vaktiniz için teşekkürler

nereden kontrol edersem edeyim driverlar güncel görünüyor. Eksik driver demek istiyorsan önerilerini bekliyorum
Arkadaşın dediği gibi DDU ile güvenli modda eski sürücülerini kaldırıp tekrardan yeni sürücüleri indirdiniz mi ?
Kesin olması için hem Nvidia hem AMD sürücülerinizi DDU ile kaldırın sonra tekrardan indirin.

Geri
Yukarı