1650 Ti laptopta Battlefield V 20 FPS veriyor

KaanE.

Hectopat
Oyunda ekran kartı kullanımı hem stabil değil hem de düşük. CPU %100 kullanıyor bazen. Ekran kartım 1650 Ti laptop. Nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran_Goruntusu_8.png
    Ekran_Goruntusu_8.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Oyunda ekran kartı kullanımı hem stabil değil hem de düşük. CPU %100 kullanıyor bazen. Ekran kartım 1060 Ti laptop. Nasıl çözebilirim?
Sisteminizi yazar misiniz?

Oyunun kendisi zaten sıkıntılı, işlemciyi sömürüyor. 1060 Ti'den kastının da 1060 olduğunu varsayarsak yüksek ayarda kasması normal. Düşük ayarda durum nedir?

Son düzenleme:
Sürekli istisnasız %100 kullanım mı? RAM tek kanal mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10200H zaten 4/8 yapıda ve güçsüz bir işlemci bana göre. Zamanında 10300H vardı ve 2060 vardı bu işlemciler bu tarz oyunlar için yetersiz kalıyor. Genelde sürekli %90 ve üstü kullanım oluyorlar.
Arada sırada o işlemcinin bu oyunda %100'e fırlaması normal.

Sürekli istisnasız %100 kullanım mı? RAM tek kanal mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10200H zaten 4/8 yapıda ve güçsüz bir işlemci bana göre. Zamanında 10300H vardı ve 2060 vardı bu işlemciler bu tarz oyunlar için yetersiz kalıyor. Genelde sürekli %90 ve üstü kullanım oluyorlar.
Arada sırada o işlemcinin bu oyunda %100'e fırlaması normal.

RAM çift kanal. İşlemci 90 ve altına inmiyor genelde ama bende FPS 30'larda ve drop yiyor ayrıcı ekran kartı kullanımı çok düşük seviyelerde bu videoda sabit 60FPS alıyor onu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı