1650 Ti sistem varken GTX 1660 Ti sisteme geçilir mi?

Baktığın aletin leş olması dışında bir sorun yok, 12-13K bütçede alacağın masaüstü bilgisayarlar elindeki dizüstünden çok daha performanslı.

Neden leş baştan söyleyeyim 2. el kullanmam ve AMD ekran kartı istemiyorum WattMan sorunu çıkarsa ailemden gorucegim baskıyı sen düşün.

O paraya 5500 RX6600 sistem var. Onu al.

WattMan sorunundan dolayı AMD ekran kartı istemiyorum hala çözülemedi neden sorunlu bir ekran kartı öneriyorsunuz ki 😀 eğer WattMan sorunu çıkarsa neden param boşa gitsin.

Neden leş baştan söyleyeyim 2. el kullanmam ve AMD ekran kartı istemiyorum WattMan sorunu çıkarsa ailemden gorucegim baskıyı sen düşün.

WattMan sorunu sistemde dandik parça olmadıkça neredeyse 0 ihtimal. Bu fiyata 6600 serisi almam 2. Elde kullanmam dersen sadece bu tarz fiyatına göre çöp sistemler alabilirsin. İşlemci 3 nesil geride kalmış, anakartin 11. Nesil desteği bile yok, ekran kartının markası kötü ve 1660 Ti artık 0 olarak alınacak güçlü bir GPU değil.

Sakın gidip o sistemi alayım deme. Asgari düzeyde parça bilgisi olan bir insan bile fiyatını hak etmediğini bilir. Seninkinden iyi ama o fiyata onu da tokatlayan PC varken gidip onu almazsın değil mi?

O zaman önerin ama NVIDIA kartı olması gerek.

WattMan sorunu sistemde dandik parça olmadıkça neredeyse 0 ihtimal. Bu fiyata 6600 serisi almam 2. elde kullanmam dersen sadece bu tarz fiyatına göre çöp sistemler alabilirsin. İşlemci 3 nesil geride kalmış, anakartin 11. nesil desteği bile yok, ekran kartının markası kötü ve 1660 Ti artık 0 olarak alınacak güçlü bir GPU değil.

Hocam dandik parça dediğiniz tüm parçalar için geçerlimi yoksa işlemci iyi olursa mesela ne kadar iyi olmalı WattMan yaşamam.

1660 Ti fosil kart, 10100F de fosil işlemci bu yüzden. Yani ancak 2020 yılında yaşasak mantıklı olabilirdi bu sistem.

Çıkabiliyorsan bu kat kat daha iyi olur. SSD kötü.

Hocam gençere pek güvenemiyorum yorumları ve oradan sistem alanlar memnun değil.

WattMan sorunundan dolayı AMD ekran kartı istemiyorum hala çözülemedi neden sorunlu bir ekran kartı öneriyorsunuz ki 😀 eğer WattMan sorunu çıkarsa neden param boşa gitsin.

Sorunlu GPU önermiyoruz. WattMan her zaman bir hata değil. WattMan bir uyarı oluyor insanlar hemen WattMan aldım sorunlu GPU'ya donuyor. WattMan sistemdeki bir hata yüzünden ayarların sifirlandigini bildiren bir uyarı olarak da gelebilir kötü PSU gibi etmenlerden dolayı gerçek WattMan hatasını alırsınız.

Daha dün RTX 4060 ile Cyberpunk 2077'de ayar çekerken restart yedim, hiçbir firma kesin şekilde sorunsuz kullanım sunmuyor. İlla NVIDIA diyorsan da RTX 3060 altında sistem alınmaz, çok net söylüyorum.

Sorunlu GPU önermiyoruz. WattMan her zaman bir hata değil. WattMan bir uyarı oluyor insanlar hemen WattMan aldım sorunlu GPU'ya donuyor. WattMan sistemdeki bir hata yüzünden ayarların sifirlandigini bildiren bir uyarı olarak da gelebilir kötü PSU gibi etmenlerden dolayı gerçek WattMan hatasını alırsınız.

Peki dediğim laptopu kaç TL'ye satarım yanında mouse da vereceğim.

Geri
Yukarı