1650 Ti sistemde FH 5 kasıyor

Radiexss

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
1650 Ti
İşlemci
i5-10200H
Bundan 3 ay öncesinde 8 GB RAM'ım vardi ve Forza 5 hemen hemen yüksekle normal karışık ayarlarda oynatıyordu. RAM eklettikten sonra herhalde Full yüksek - ekstrem ayarlar karışık oynarım diye düşünmüştüm fakat öyle olmadı. Bunun nedeni nedir arkadaşlar? Oyunum yüksek-ekstremde kasıyor fakat sistemim yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ekstrem için yetersiz. Mekana göre değişmekle beraber ortalama 30-60 arası değerler alabilirsiniz ekstrem ayarlarda. V-ram'in de yetersiz olması çok etkiliyor.

RAM'i anakartınıza Dual olacak sekilde taktınız mı? Bir de BIOS ayarlarınızdan MHz ayarlaması yaptınız mı?

Hayır efendim PC'm Monster olduğundan hazir yapılmıştır diye düşünüyorum.
Yüksek ekstrem için yetersiz. Mekana göre değişmekle beraber ortalama 30-60 arası değerler alabilirsiniz ekstrem ayarlarda. V-RAM'in de yetersiz olması çok etkiliyor.

Ustam nasıl bir ayar önerirsin böyle grafikler çok kalitesizde olmasın ama böyle hissettirsin yani güzel olduğunu
Yüksek ekstrem için yetersiz. Mekana göre değişmekle beraber ortalama 30-60 arası değerler alabilirsiniz ekstrem ayarlarda. V-RAM'in de yetersiz olması çok etkiliyor.

Ustam bir de yüksek ayarlara aldıgımda RAM uyarısı veriyor. 4.3/3.3 diyor fakat benim bilgisayarım 16 GB RAM esahip

Yeni konular

Geri
Yukarı