Çözüldü 1650 Ti sistemde FIFA 23 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

34moonblood55

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
1650 Ti
İşlemci
i5-10300H
1678261885450.png

Arkadaşlar bilgisayarımda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum VRAM kullanımı %100ken ekran kartı kullanımını %5 gösteriyor ve FPS çok düşük oluyor. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@34moonblood55 yazılımsal problem olabilir. DDU ile Intel ve Nvidia sürücüleri kaldırıp sırayla Intel ve Nvidia ekran kartı sürücü kurup, tam ekranda, yüksek ayarda oynamayı dene.
@34moonblood55 bu ekran kartında %1 FPS değerine takmaya gerek yok senin sorunun çözüldü en azından 3FPS ile oynamıyorsun. Sen normalı çözdün şimdi biraz daha derinlere giriyorsun o testleri yüksek grafik kartlarında veya FPS oyunlarında bakıyorlar. FIFA ve hikayeli oyunlar da çok da önemli değil. Kimse de yazmamış sorunun çözüldüğü için eğer ben yardımcı olmadığımı düşünüyorsan %1 FPS sorunun çözümü varsa yeni konu aç bende öğreneyim bilemiyorum öyle çözüm varsa. Eğer bulursan çözümü buraya yaz herkes öğrensin.

Teşekkür ederim ama senin yorumunu çözüm işaretledim şimdi yeni konu açacağım %1 FPS sıkıntısını anlatamadım ben galiba oyun diğer oyunlarda 60 FPS de akıcı görünüyorken bu oyunda takılıyor ve ben Online oynadığım için bu benim için büyük bir sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı