16500 TL civarı sistem önerisi

Bütçe
16500

ca_gan

Centipat
Daha fazla  
16500 TL civarında bir sistem toplamak istiyorum. Tercihen MSI veya Gigabyte olması daha iyi olur. Hazır sistem olarak varsa paylaşırsanız sevinirim.

16500 TL civarında bir sistem toplamak istiyorum. Tercihen MSI veya Gigabyte olması daha iyi olur. Hazır sistem olarak varsa paylaşırsanız sevinirim.

Hocam hangi parçası MSI veya Gigabyte olsun
Bu sistem var.

Hocam ASUS da iyi sebebi nedir?
Ailem bilgisayar konusunda bana pek güvenmiyor. Bundan yıllar önce aldıkları asus telefon kötü olduğu için bilgisayar toplarken sistem de bulunmasını istemiyorlar. Bilgisayarın bütçesi onlar tarafından karşılanacağı için bir şey diyemiyorum.

16500 tlye japonyadan rtx 3070 laptop getirebilirisn
16500 tlye japonyadan rtx 3070 laptop getirebilirisn
klavyesinde pek sıkıntı yok ben 11.5 tan rtx 3060 laptop getirdim normal harfler fakat altında japonca bazı harfler var onun dışında 400 tlye değişim yapıyorlar sıkıntısı garanti dışı kalır ve eğer tamir ettirmek istersen duyduğum kadarıyla japonyaya gönderiyormuşsun 7-15 iş günü arası çözülüyormuş ama onun dışında türkiyedede tamir yaptırabilirsin laptop tamircilerine

16500 TL'ye Japonya'dan RTX 3070 laptop getirebilirisn.

Klavyesinde pek sıkıntı yok ben 11.5tan RTX 3060 laptop getirdim normal harfler fakat altında Japonca bazı harfler var onun dışında 400 TL'ye değişim yapıyorlar sıkıntısı garanti dışı kalır ve eğer tamir ettirmek istersen duyduğum kadarıyla Japonya'ya gönderiyormuşsun 7-15 iş günü arası çözülüyormuş ama onun dışında türkiyedede tamir yaptırabilirsin laptop tamircilerine.

O iş bana biraz olmuyor. Hem masaüstü toplamak istiyorum hem de ailemin bu konuya çok sıcak bakacağını sanmıyorum. Ama bir gün Japonya'ya gidersem neden olmasın.

Geri
Yukarı