16500 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
14000-16500

syke

Decapat
Daha fazla  
Aşağıda bıraktığım bilgisayarlar arasında kaldım. Bu fiyatlara bildiğiniz daha iyi bilgisayar var mı yoksa buradan hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-57-intel-core-i5-11400h-8-gb-512-gb-ssd-rtx-3050-4-gb-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qeley-005-p-HBCV000034DPLN?magaza=BOZDAN Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV000034DPLN&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

TUF F15 serisinde ısınma problemleri çözüldü mü?

Lenovo iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hak veriyorum ucuz olmadıkça acer nitro ve aspire serileri alınmaz berbat kalitedeler.
Swift ve predator serisi alınabilinir.

Anlatamazsın, millete önermeye bile utanıyorum.
Acerin bir çok cihazını kullandım
Nitro 5, aspire 7 11 ve 12.nesil
Extensa ve swift, hepsimi sorunlu olur ya ben bu markayı anlamıyorum.
Senin gibi bende nitroda bir çok problem yaşadım ve zamanında sıfır gibi laptobumu 2.el olarak ucuzdan sattim ondan sonra belki yeni nesiller düzelmiştir filan diye düşündüm ama yok!! çoğu modelinde donanımlar dandik parçalardan üretiliyor kendi sayfası zaten berbat acerin cihazının özelliklerini ya yabancı kaynaklardan yada kullanıcılardan öğreniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…