16500 TL gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan syke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 297
Bütçe
14000-16500

syke

Decapat
Daha fazla  
Aşağıda bıraktığım bilgisayarlar arasında kaldım. Bu fiyatlara bildiğiniz daha iyi bilgisayar var mı yoksa buradan hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-57-intel-core-i5-11400h-8-gb-512-gb-ssd-rtx-3050-4-gb-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qeley-005-p-HBCV000034DPLN?magaza=BOZDAN Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV000034DPLN&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

11400H TUF, bütçe artarsa.

TUF F15 serisinde ısınma problemleri çözüldü mü?

Aşağıda bıraktığım bilgisayarlar arasında kaldım. Bu fiyatlara bildiğiniz daha iyi bilgisayar var mı yoksa buradan hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-57-intel-core-i5-11400h-8-gb-512-gb-ssd-rtx-3050-4-gb-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-qeley-005-p-HBCV000034DPLN?magaza=BOZDAN Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV000034DPLN&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

Lenovo iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro'yu başkalarına önerenlere ve alacak arkadaşa yanıttır hem kendi hem başka insanların yorumlarıyla delillerle hiçbir fan boyluk yoktur delillerle aşağıdadır.

-Acer diğer marka laptoplara oranla ucuz olması.
Kalitesiz panel kullanı mıdır? Ucuz işçiçilik kalitesiz malzeme kullanımındandır.

-Kendi sitesinde gerçek 3ms gecikmekli panllere panel logosuna basıp diğer 144Hz ekranlara basmıyor ayrıca bu ekranların 25ms olduğunu kronik ghostingli olduğu açıktır. Kendi sitelerinde dahi laptopum 25 ms olduğunu öğrenmeye çalışıyorsun bilgi verilmiyor yazılmıyor söylenmiyor. Aynısını Monster'da yapıyor arayınca söylüyorlar.

-Acer'in kendi sitesinden alınmş görselleride aşağıda paylaşacağım.

-"Hayır bende ghosting yok sallama" diyenleri ghosting testlerini delilli olarak payşlaşmasını talep ediyorum." paylaşım yaparken ekkran görüntüsü alarak değil kaliteli bir telefonla çekip altta panelin altındaki Acer yazısı görüntüleyerek.

-Acer alınmaz diye bir şey yok. Gerçek 3 msler alınır. Gerçek 3ms Acer'ler logolarına yazıyor.

-Attığınız ucuz Acer lapoptların Acer'in resmi sitesinde dahi ekranlarının kaç ms olduğu yazmıyor.

-Bunların hepsini ben sallıyorsam Acer'i karalıyorsam eğer buyurun aşağıda farklı birkaç arkadaşın sorunlarınıda kendi yorumlarından paylaşıyorum.

Bunların hepsini bilip de burada utanmadan millete Acer öneremem. Bu adiliktir, bilip vatandaşı dolandırmaktır.

-Bu aşağıdaki görsellerdeki arızalar değil tamamen dandik panel kullanıldığı içindir.

Reddit'te yazanlar var çeşitli forumlarda yazanlar vardır.

Bu başlığı ben atmadım admin attı.

Lenovo iyidir.
İlla da acer diyorsan ben sana göndereyim benimkini sıfır gibi şuan acer nitro511400h 16gb ram rtx3050 144hz 25ms ghostingli bir panel.

Sen bana lenovoyu al biraz da para vereyim sana .
Hak veriyorum ucuz olmadıkça acer nitro ve aspire serileri alınmaz berbat kalitedeler.
Swift ve predator serisi alınabilinir.

Anlatamazsın, millete önermeye bile utanıyorum.
Acerin bir çok cihazını kullandım
Nitro 5, aspire 7 11 ve 12.nesil
Extensa ve swift, hepsimi sorunlu olur ya ben bu markayı anlamıyorum.
Senin gibi bende nitroda bir çok problem yaşadım ve zamanında sıfır gibi laptobumu 2.el olarak ucuzdan sattim ondan sonra belki yeni nesiller düzelmiştir filan diye düşündüm ama yok!! çoğu modelinde donanımlar dandik parçalardan üretiliyor kendi sayfası zaten berbat acerin cihazının özelliklerini ya yabancı kaynaklardan yada kullanıcılardan öğreniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı