16500TL laptop önerisi

Bütçe
max 17000

intelhdgraphics

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle bana yanıt yazıp yardım edeceklere şimdiden teşekkürler. Ben genellikle espor oyunları oynayan, ama GoW gibioyunları keşvetmek isteyen (şimdiki bilgisayarım i5 3. nesil ve HD Graphics 4600 olduğu için espor oyunlarını zor oynuyorum)biriyim. Deprem sebebiyle mekanım her zaman değişebiliyor, bu sebeple bir notebook arıyorum. Ekran kartı iyi olan notebooklarda ya belleği az oluyor ya da kasa tasarımı. Amazon.com.tr bu bilgisayara ekstra 8 GB RAM daha eklesem espor oyunları çok rahat ve yüksek grafik isteyen oyunları orta veya düşük ayarlarda akıcı oynayabilir miyim? Bütçem 16500TL ama bu fiyata yakın bir fiyat varsa o da olur. Bir de unutmadan GTX 1650 bu tür işler içinn yeterli olur mu çünkü piyasada istemediğim kadar gördümde. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bunu almanızı tavsiye ederim. Aspire aynı CLEVO kasalı Casper ve Monster kasalılar gibi çok dandirik sizi üzer.

Bunu almanızı tavsiye ederim. Aspire aynı Clevo kasalı Casper ve Monster kasalılar gibi çok dandik sizi üzer.

Trendyol, Hepsiburada gibi siteleri kullanırken dikkatlı olun. Üreticinin kendisinden almaya çalışın çünkü ekran kartlarının güçleriyle oynayabiliyorlar, örneğin 120-140W çalışan bir ekran kartı varsa azaltıyorlar masraftan kısmak için, 70W GTX1650 DLSS'siz 3060 daha iyi performans verebiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu almanızı tavsiye ederim. Aspire aynı Clevo kasalı Casper ve Monster kasalılar gibi çok dandik siz.

Merhaba. Öncelikle ikinize cevap vermek için bir şey denedim ama elime yüzüme bulaştırdım bunun için özür, bana yanıt verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu laptopta ekstra RAM slotu var mıdır? Ayrıca ekran kartının 4 GB olması bir sorun yaratır mı? Tekrardan teşekkür ediyorum.

Trendyol, Hepsiburada gibi siteleri kullanırken dikkatlı olun. Üreticinin kendisinden almaya çalışın çünkü ekran kartlarının güçleriyle oynayabiliyorlar, örneğin 120-140W çalışan bir ekran kartı varsa azaltıyorlar masraftan kısmak için, 70W GTX1650 DLSS'siz 3060 daha iyi performans verebiliyor.

1650 ile ilgili şüphemi götürdüğünüz ve bana cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bende diyordum neden 1650'li iki laptopta fiyat farkı var.

Alacak ben değilim ama bu laptopta 90w 3050TI var diye biliyorum. @Artoria Pendragon hocam daha iyi bilir laptop bilgisi çok iyi.
Merhaba.Öncelikle ikinize cevap vermek için bişey denedim ama elime yüzüme bulaştırdım bunun için özür,bana yanıt verdiğiniz için teşekkür ediyorum.Bu laptopta ekstra ram slotu varmıdır?Ayrıca ekran kartının 4gb olması bir sorun yaratırmı?Tekrardan teşekkür ediyorum
Laptop için 4 GB işinizi görecek seviyede olur. Ekstra RAM slotu var diye biliyorum. Konuyu görünce cevaplayacaktır.

Merhaba. Öncelikle ikinize cevap vermek için bir şey denedim ama elime yüzüme bulaştırdım bunun için özür, bana yanıt verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu laptopta ekstra RAM slotu var mıdır? Ayrıca ekran kartının 4 GB olması bir sorun yaratır mı? Tekrardan teşekkür ediyorum

1650 ile ilgili şüphemigötürdüğünüz ve bana cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Bende diyordum eden 1650'li iki laptopta fiyat farkı var

Ekstra RAM slotu bulunuyor, bu bütçeye performans olarak alternatifi olmadığı için 4 GB VRAM göz ardı edilebilir.

Alacak ben değilim ama bu laptopta 90W 3050 Ti var diye biliyorum. @Artoria Pendragon hocam daha iyi bilir laptop bilgisi çok iyi.

Laptop için 4 GB işinizi görecek seviyede olur. Ekstra RAM slotu var diye biliyorum. Konuyu görünce cevaplayacaktır.

Bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Ekstra RAM slotu bulunuyor, bu bütçeye performans olarak alternatifi olmadığı için 4 GB VRAM göz ardı edilebilir.

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...Vw4JoCR0PFQj_EAAYASAAEgL-DPD_BwE&gclsrc=aw.ds
2060 6 VRAM bulunan bir laptop var. Biraz daha dişimi sıkıp bunu kullanmamı önerebilir misiniz yoksa sizin attığınız yine de daha mı iyi kalıyor? Rahatsız ettiysem özür dilerim.

Bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Ya

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...Vw4JoCR0PFQj_EAAYASAAEgL-DPD_BwE&gclsrc=aw.ds 2060 6 VRAM bulunan bir laptop var. Biraz daha dişimi sıkıp bunu kullanmamı önerebilir misiniz yoksa sizin attığınız yine de daha mı iyi kalıyor. Rahatsız ettiysem özür dilerim

Sırf 2060 diye tercih etmek mantıklı değil, işlemci tarafında çok daha zayıf bir model ve GPU açısından sadece VRAM olarak önde. Ek olarak yeni kasa çok daha iyi soğutma anlamında. 3060 almanıza değer sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı