1650S oyunlarda ani takılma

ejdermc

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500 SSD 1TB HDD
Ekran kartı
1650 Super OC
Anakart
ASUS B550
İşlemci
Ryzen 5 1600
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle yaklaşık 1.5ay önce Windows 11'e güncelledim bilgisayarımı, baştan hiçbir sorun yoktu oynadığım bütün oyunlarda 3 5 FPS daha fazla değerleri görüyordum, ama yaklaşık 1 haftadır Apex ve ETS başta olmak üzere birçok oyunda ani droplar yiyorum. Sürücüleri güncelledim ama sorun hala geçmedi, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle yaklaşık 1.5ay önce Windows 11'e güncelledim bilgisayarımı, baştan hiçbir sorun yoktu oynadığım bütün oyunlarda 3 5 FPS daha fazla değerleri görüyordum, ama yaklaşık 1 haftadır Apex ve ETS başta olmak üzere birçok oyunda ani droplar yiyorum. Sürücüleri güncelledim ama sorun hala geçmedi, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hard diskten kaynaklıyor olabilir sanal disk oluşturup ona kurun oyunları.

Loot yaptıktan sonra 70'lerde gezen FPS bir anda 53'e düşüyor. Oyunu sabit 60 FPS olarak oynamayı deneyin işlemcide cbp açık ise kapatın. Eğer çözüme ulaşamazsanız bir de HDD sağlık testi yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı