1650S sisteme sürücü güncellemesi sonrası FPS düşmesi

investigator

Centipat
RAM
Crucial Ballistix 8 GB 3000mHz
Ekran kartı
Palit GTX 1650 SUPER
Game Ready Driver'ımı 512.59 sürümüne güncelledikten sonra oyunlarımda aşırı derecede FPS düşüşü ve FPS düşmesi sıkıntısı başladı. DDU ile silip tekrar yükledim hala aynı. Önerdiğiniz beğendiğiniz Game Ready sürücüsü hangisi? PC masaüstü.

Son düzenleyen: Moderatör:
https://game-news24.com/2022/05/02/...12-59-causes-fps-stuttering-problem-for-many/
Böyle bir problem oluduğu aşikar. İnternette forumlarda birsürü kişi bu sorundan müzdarip.
Güvenli mod açıkken DDU ile temizleme yapın. Sonrasında 511.23 kullanabilirsiniz. Ben de aynı kartı kullanıyorum ve bu sürücüde bir problem yok açıkcası.
Sağ olun hocam, CS:GO'da önceki sürücüde de sürekli FPS dropları yaşıyordum ama sürücüden kaynaklı değil sanırsam. CS:GO FPS değerleriniz nelerdir?

Sağ olun hocam, CS:GO'da önceki sürücüde de sürekli FPS dropları yaşıyordum ama sürücüden kaynaklı değil sanırsam. CS:GO FPS değerleriniz nelerdir?
250-400 arasında oynuyor hocam. Sisteminizde 8gb ram darboğaz yapacaktır. Ben de ilk aldığımda 8gb kullanıyordum 16'ya geçince %60 a yakın performans artışı yaşadım ve droplar ortadan kayboldu.
Oyun harddisk'te ise o da sebep oluyor olabilir.

250-400 arasında oynuyor hocam. Sisteminizde 8gb ram darboğaz yapacaktır. Ben de ilk aldığımda 8gb kullanıyordum 16'ya geçince %60 a yakın performans artışı yaşadım ve droplar ortadan kayboldu.
Oyun harddisk'te ise o da sebep oluyor olabilir.
Hocam ama CS:GO'yu olsun en düşük ayarlarda oynatmalı bence. Aşırı derecede FPS sıkıntısı çekiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı