Çözüldü 1650S ve R5 1600 AF Forza Horizon 5 siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Samet B

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün Forza Horizon 5 yükledim. Oyun korsan değil.
Dün oyuna girmeye çalıştığımda ekran kartını güncellememi istedi ben de güncelledim. Xbox Game Studios yazısından sonra oyun siyah ekran oluyor ve sadece müzik çalıyor. Oyunu Xbox Game Pass'den yükledim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistemim: INNO3D 1650 Super - Ryzen 5 1600 AF - MSI 450M-PRO anakart - 2x8 3200 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Bu konuya bir bakar mısınız?

Gene aynı hocam, silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam sorunu çözdüm. Ekran gelene kadar USB'leri çıkarttım ve sorun çözüldü. Eğer aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bu şekilde çözebilirler.
Merhaba arkadaşlar, dün Forza Horizon 5 yükledim. Oyun korsan değil.
Dün oyuna girmeye çalıştığımda ekran kartını güncellememi istedi ben de güncelledim. Xbox Game Studios yazısından sonra oyun siyah ekran oluyor ve sadece müzik çalıyor. Oyunu Xbox Game Pass'den yükledim. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Sistemim: INNO3D 1650 Super - Ryzen 5 1600 AF - MSI 450M-PRO anakart - 2x8 3200 MHz RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları yapar mısınız? Yaptıktan sonra belirtin lütfen daha detaylı yardımcı olayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunları yapar mısınız? Yaptıktan sonra belirtin lütfen daha detaylı yardımcı olayım.

Hocam aynı hesaplara bağlı, wsreset de yaptım ama maalesef gene aynı.

Silip yüklesem düzelir mi acaba yoksa başka çözümü var mı?

Son düzenleme:
Hocam aynı hesaplara bağlı, wsreset de yaptım ama maalesef gene aynı.

Silip yüklesem düzelir mi acaba yoksa başka çözümü var mı?

Gene aynı hocam, silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam sorunu çözdüm. Ekran gelene kadar USB'leri çıkarttım ve sorun çözüldü. Eğer aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bu şekilde çözebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

hocam sorunu çözdüm. Ekran gelene kadar USB'leri çıkarttım ve sorun çözüldü. Eğer aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bu şekilde çözebilirler.

USB'leri çıkarttım derken ne USB'si bende de aynı sorun oluyor da.

Yeni konular

Geri
Yukarı