1650S ve R5 2600 sisteme güç kaynağı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HESGONE

Hectopat
Yer
Türkiye
550 600W kaliteli güç kaynağı ne alabilirim?+80 sertifikası olursa iyi olur.
1650 Super.
Ryzen 5 2600.

Model belirtin. Cooler Master 550W demekle modelini anlayamıyoruz.

@HESGONE bütçe nedir?

Böyle bir yorum geleceğini bildiğim için adını yazdım bir bakın Allah aşkına yazın benim buraya yazdığımı Google'a bakalım başka bir şey çıkacak mı saçmalık adam benim aynısını yazıyor ona gelen tepkiler ,bana gelen tepkiler. Technopat'ı anlamak bazen çok zor

Böyle bir yorum geleceğini bildiğim için adını yazdım bir bakın Allah aşkına yazın benim buraya yazdığımı Google'a bakalım başka bir şey çıkacak mı saçmalık adam benim aynısını yazıyor ona gelen tepkiler ,bana gelen tepkiler. Technopat'ı anlamak bazen çok zor
Bu fiyatlarda Cooler Master Elite serisi de var. Rampage gibi dandik bir PSU serisi. O yüzden model belirtmenizde fayda var.

Bu fiyatlarda Cooler Master Elite serisi de var. Rampage gibi dandik bir PSU serisi. O yüzden model belirtmenizde fayda var.
Ya o model satılmıyor ya da yıllardır Türk piyasasında yok :) cidden eleştirirken internet denilen yere 2 klik atsanız hayat daha basit ve güzel olabilir. Ha illa diyorsan ben inanmıyorum bekle 2 saniye.
1601047325174.png

1601047339707.png

1601047405542.png

Baştan aşağıya MWE serisi çıkıyor bahsettiğiniz PSU'nun adını özel olarak aratsam bile çıkmıyor :) çok komik ya değil mi satılmıyor demek ki :)

Bence seni anlamak zor. Marka söyleyip direkt gidiyorsun. Cooler Master'ın tek bir tane serisi yok. Elite diye bir serisi daha var ve Elite serisi çok dandik. Marka söylüyorsun bir zahmet modelini de söyle bari.
Ne diyelim? Beyfendi zahmet etmesin söylemesin modelini biz münnecimlik yapalım mı diyelim? MWE yazmak çok mu zor?

Bence seni anlamak zor. Marka söyleyip direkt gidiyorsun. Cooler Master'ın tek bir tane serisi yok. Elite diye bir serisi daha var ve Elite serisi çok dandik. Marka söylüyorsun bir zahmet modelini de söyle bari.
Ne diyelim? Beyefendi zahmet etmesin söylemesin modelini biz münnecimlik yapalım mı diyelim? MWE yazmak çok mu zor?

Üstte yazdığımın aynısı sana da iletiyorum bana MWE gold ve white serisi dışında bir tane 550W'lık CM PSU göster. Hadi ya göster atıp tutmak kolay tabii ya gel hatanı kabul et ya da link at bana, satışa açık 550W başka bir PSU CM'nin. Bekliyorum :). Ha gösteremeyeceksen de tavsiyem bir daha böyle komik hatalar yapmayın tek bir tane model satış olan bir şey için detaylı yazmamı beklemeniz de çok komik.

Üstte yazdığımın aynısı sana da iletiyorum bana MWE gold ve white serisi dışında bir tane 550W'lık CM PSU göster. Hadi ya göster atıp tutmak kolay tabii ya gel hatanı kabul et ya da link at bana, satışa açık 550W başka bir PSU CM'nin. Bekliyorum :). Ha gösteremeyeceksen de tavsiyem bir daha böyle komik hatalar yapmayın tek bir tane model satış olan bir şey için detaylı yazmamı beklemeniz de çok komik.
Ama burada ağlama olur mu? Köşede ağla. Üzülürüm sonra.

@Gerek Ne oldu? Hafif bir soldun sanki. 🤣

Bir de bana diyor ki hatalar yapmayın. Sen de bilmediğin konu hakkında hatalı bir yorum yapma o zaman. Anladın mı arkadaşım? Artık bundan sonra da model belirterek önerirsin.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı