165Hz mönitor önerisi

240hz daha ucuz bir monitör bulunuyorsa atınız. Tabi arkadaş hikayeli oyun oynayacağı için ips kullanması daha iyi. Ancak madem bütçesi var o zaman 2K bir monitör alması gerekiyor daha fazla kalite için.
Adam 165Hz istemiş. Daha ucuz monitör bulunuyorsa at demişsin; Bu bütçeye düzgün 240Hz monitör bile yokken "gerçi LG 27GN750 var ama, onunda stoğu yok." IPS kullanması daha iyi olur demişsin, VA panel önermişsin. Bütçesi varsa Viewsonic VX2780-2K alsın geçsin.

Adam 165Hz istemiş. Daha ucuz monitör bulunuyorsa at demişsin; bu bütçeye düzgün 240Hz monitör bile yokken "gerçi LG 27GN750 var ama, onunda stoku yok." IPS kullanması daha iyi olur demişsin, VA panel önermişsin. Bütçesi varsa Viewsonic VX2780-2K alsın geçsin.

Arkadaş 6-7k bütçesi olduğunu yazmış ve önceki mesajlara bakarsan o monitörü önceden atmıştım. Adam 165Hz 1080p monitör attı bende madem 2K almıyorsunuz 240Hz alın o bütçeye dedim. Ancak bazı arkadaşlar 3 sayfayı okumadan yorum yapmayı seviyor.

Hocam Gigabyte G24F-2 veya MSI G2412 almanız en mantıklı olacaktır 165 Hz ve IPS panele sayipler ikisi de aynı marka paneli kullanıyorlar tek farkı G24F-2 de pivot özelliği mevcuttur arasında 600-700 TL'ye yakın fark var yanlış görmediysem monitörü istediğiniz gibi aşağı yukarı hareket ettirmek istiyorsanız Gigabyte G24F-2 almanız en sağlıklısı ama bütçem daha az ve pivot olmasa da olur diyorsanız G21412 almanızı öneririm.

Arkadaş 6-7k bütçesi olduğunu yazmış ve önceki mesajlara bakarsan o monitörü önceden atmıştım. Adam 165Hz 1080p monitör attı bende madem 2K almıyorsunuz 240Hz alın o bütçeye dedim. Ancak bazı arkadaşlar 3 sayfayı okumadan yorum yapmayı seviyor.
Evet, o monitörü sen attın. Bunda ne var ki? Senin önerdiğini başka kişiler öneremiyor mu?

Evet, o monitörü sen attın. Bunda ne var ki? Senin önerdiğini başka kişiler öneremiyor mu?

Beni eleştirirken önceki sayfalara bile bakmamışsın dostum. İlk önce konuyu okuyup bütçeyi öğrenip öyle cevap yazmak en mantıklısı olur. Sana orada neden 240Hz attığımı anlattım onu bile okumadan bunu yazmışsınız. Neyse arkadaş hangisini isterse onu alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı