165Hz monitör önerisi

ShadowFrye

Centipat
Daha fazla  
Amazon D Prime day günleri başlamışken monitör almak istiyorum. 165Hz F/P monitör önerir misiniz?

Ben Samsung Odyssey G3 modelini buldum sizce nasıl önerir miydiniz?

(Bütçe 4000-4500 TL arası)

Samsung Odyssey G3'te sanırım Ghosting vardı, ghostingi fazla olan monitörü tercih etmem şahsen.
ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu kullanıyorum çok memnunum.
Performans odaklı bakıyorsanız TN panel tercih edebilirsiniz, sizlere gönderdiğim linkteki monitör TN paneldir. Renklerin canlılığı konusunda da bir sorunum olmadı açıkcası ama tabii sizin bileceğiniz iş. Bana oldukça net ve canlı gelyior. Aşağıdaki mesaja istinaden düzenleme yaptım.

Fiyat olarak değil ama kalite olarak Odyssey G5 IPS 165Hz kullanıyorum gayet kullanıyorum panel olarak gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

Gigabyte G24F-2.

6300TL olmuş :) Mart'ta 3500'e almıştım.

Samsung Odyssey G3'te sanırım Ghosting vardı, ghostingi fazla olan monitörü tercih etmem şahsen.
ASUS 24" VG248QG 0,5 Ms Full HD 165Hz FreeSync / G-SYNC HDMI DP Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu kullanıyorum çok memnunum.
Performans odaklı bakıyorsanız TN panel tercih edebilirsiniz, sizlere gönderdiğim linkteki monitör TN paneldir. Renklerin canlılığı konusunda da bir sorunum olmadı açıkcası ama tabii sizin bileceğiniz iş. Bana oldukça net ve canlı gelyior. Aşağıdaki mesaja istinaden düzenleme yaptım.
Tn mi? Komik.

Diğer panellere istinaden yüksek yenileme hızı ve daha avantajlı tepki süresi olması mıdır komik olan hocam, varsa kafanızda bir soru işareti detaylandırabilirsiniz :)

G24F-2 SS IPS (super Speed) ayrıca sen görene kadar 70ms gecikiyor bilgisayarda fark etmezsin yanı o birkaç milisaniyeyi. Ayrıca yeni IPS paneller TN'lerden çok dahs kaliteli.

Geri
Yukarı