165Hz'den 280Hz geçiş fark ettir mi?

massiveRAIN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu aralar bu konuya takıldım bende 165Hz(OC) şu monitor mevcut;

165 Hz veriyor ama overclocksuz 144'te kullanıyorum, bakındığım monitor ise şu;

Almaya değer mi sizce farkı hissettir mi? Tek sorun şu alacağım monitor HD, bendeki 2K. Bunun yanı sıra şunu kullanıyorum bak bu daha iyi diceğiniz bir öneriniz varsa başım gözüm üzerine.

Bence görüntü daha önemli ama bazen çok fark ediyor diyenler oluyor bu kadar para harcayacağın için teknoloji mağazasında denemen en iyisi bence.

Merhaba arkadaşlar bu aralar bu konuya takıldım bende 165Hz(OC) şu monitor mevcut;

165 Hz veriyor ama overclocksuz 144'te kullanıyorum, bakındığım monitor ise şu;

Almaya değer mi sizce farkı hissettir mi? Tek sorun şu alacağım monitor HD, bendeki 2K. Bunun yanı sıra şunu kullanıyorum bak bu daha iyi diceğiniz bir öneriniz varsa başım gözüm üzerine.
Alınır hocam baya fark ettirir. Ama oyunlarda vs. 280 fps almıyorsan gereksiz.

Bence görüntü daha önemli ama bazen çok fark ediyor diyenler oluyor bu kadar para harcayacağın için teknoloji mağazasında denemen en iyisi bence.
İşte bu farkı yaşamak için 13-15k değermi onun peşindeyim o yüzden buraya sordum hocam, yaşayanların fikrini almak istiyorum
60tan 144e gecince hissettigin devrimi yasamiyorsun bana göre sabit sürekli 280FPS alan bilgisayarın yoksa gereksiz.

alıyorum hocam fps sorunu yaşamıyorum

Ettirir tabiki ama 1080P'ye düşme bence. Darboğaz olabilir belki.

Şunu buldum hocam 260 overclock'lu 2k
Alınır hocam baya fark ettirir. Ama oyunlarda vs. 280 fps almıyorsan gereksiz.

Fps sorunu yok hocam

Evet Valorant CS gibi FPS oyunları oynuyorsan gerçekten fark ettiriyor. Oynayışın bile iyileşiyor. Amacın bunlar içinse alabilirsin bunlar dışındaysa 1080p önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı