1660 ekran kartı 1660 Super seviyesine nasıl overclock yapılır?

Voltaj vermesen bile normal değerlerinden yukarı çekiyorsun manuel olarak burada yipratma olarak ne anladın bilmiyorum ama kartin ömrü azalacak Total'de daha çok yük bindiriyorsun sonuçta.
E voltaj aynı akım aynı ? Akımı yüzde 25 ve üzeri miktarda artırmadan nasıl degrade edeceksin ?

Son düzenleme:
E voltaj aynı akım aynı? Akımı yüzde 25 ve üzeri derecede artırmadan nasıl degrade edeceksin?

Tamam bende onu diyorum derece artıyor boşa yıpratmaya gerek yok diye dereceyi 83 diye düşündüm ben 64 dereceyi duyunca öneride bulundum fark ettiysen neyse seninle tartışmayacağım bunun konuya bir yararı yok konu sahibi öneri geldi zannedecek ayıp olur.

Tamam bende onu diyorum derece artıyor boşa yıpratmaya gerek yok diye dereceyi 83 diye düşündüm ben 64 dereceyi duyunca öneride bulundum fark ettiysen neyse seninle tartışmayacağım bunun konuya bir yararı yok konu sahibi öneri geldi zannedecek ayıp olur.
Akım artmıyor güç artmıyor voltaj artmıyor. Derece nasıl artacak güç artmadan ?

Akım artmıyor güç artmıyor voltaj artmıyor. Derece nasıl artacak güç artmadan?

Yahu benim denediğime göre artıyor bende onu diyorum sana o zaman akım artmıyor güç artmıyor voltaj artmıyorsa performans nasıl artıyor canım kardeşim bunu da söyle bana bir olayı var demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı