1660 Super alınır mı?

@Recoo, kart 4 senelik ve zaman zaman bazı oyunlarda yetersiz kalabiliyor. Kendi aldığınız tarihle kıyaslamaktan ziyade çıkış tarihiyle, oyunların istediği sistem gereksinimiyle kıyas edebilirsiniz.
@Nahri, RX 6600 XT'nin daha gideri var ve çoğu oyunu sorunsuz açıyor.

@Recoo, kart 4 senelik ve zaman zaman bazı oyunlarda yetersiz kalabiliyor. Kendi aldığınız tarihle kıyaslamaktan ziyade çıkış tarihiyle, oyunların istediği sistem gereksinimiyle kıyas edebilirsiniz.
@Nahri, RX 6600 XT'nin daha gideri var ve çoğu oyunu sorunsuz açıyor.

İade ediyorum 6600 ya da 7600 alacağım ancak sıkıntı şu bunlar için en uygun fiyatlı hangi işlemciyi alabilirim işlemci fiyatları uçmuş 2-3 senedir hiç bilgisayar donanımı hiç almadım.

İade ediyorum 6600 ya da 7600 alacağım ancak sıkıntı şu bunlar için en uygun fiyatlı hangi işlemciyi alabilirim işlemci fiyatları uçmuş 2-3 senedir hiç bilgisayar donanımı hiç almadım.

Bu ikili bayağı iyi ama bütçenizi aşar mi bilmem.

RAM olarak da bunu tavsiye ederim. Fiyat/kalite

RX 6600 XT aldım, alalı bir yıl olmadı o da fosil sayılmaya başlamış.
Hocam ben 2 ay önce RX 6600 aldım, modern oyunları bile akıcı oynatıyor. Bu kartın daha çok ömrü var.

@Nahri, onları aldırış etmeyin kardeşim. RX 6600 XT'nin daha gideri var ki bu karta FSR 3 desteği de gelebilir, geleceğini düşünüyorum.
@kaanguler, anakartınız nedir? İkinci el Ryzen 5 5500, Ryzen 5 5600 bakılabilir. İşlemci çok çabuk bozulan parça değil ve ikinci el işlemci tercih etmek, ekran kartına nazaran bir tık daha güvenilir oluyor.

Geri
Yukarı