1660 Super ekran kartı tavsiyesi

sofaly

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1660 Super ekran kartı tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Aklımda Gigabyte ile MSI var.

Bu iki kart arasında performans ve ısı açısından ne fark var? Bir de bunların yerine MSI Gaming X daha mı iyi?

Merhabalar. 1660 Super ekran kartı tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Aklımda Gigabyte ile MSI var.

Bu iki kart arasında performans ve ısı açısından ne fark var? Bir de bunların yerine MSI Gaming X daha mı iyi?

Bu 3 ekran kartı arasından bütçeniz uygunsa yapacağınız en mantıklı seçim MSI Gaming X modeli olacaktır. Ancak Gigabyte tarafını seçmek isterseniz OC modeli ile Gaming OC modeli arasında performans açısından büyük bir fark yok. Eğer fazladan 200 TL vermek sizi rahatsız etmeyecekse Gaming OC modelini tercih etmenizi öneririm.

Kartı düzgün bir şekilde monte edebilirseniz hiçbir sıkıntısı yok. Full yükte maksimum 72 73 dereceyi gördüm.
Kart düzgün olmayan bir şekilde monte edilirse çalışmaz zaten. Birde ekran kartını nasıl yanlış takabilirsin ki ? Tek yön girişi var zaten başka türlü oturmuyor.

Kart düzgün olmayan bir şekilde monte edilirse çalışmaz zaten. Birde ekran kartını nasıl yanlış takabilirsin ki ? Tek yön girişi var zaten başka türlü oturmuyor.
Bu şekilde yanlış anlaşılabilecek kadar zor bir cümle kurduğumu düşünmemiştim. Düzgün monte etmekten kasıt, kasa içi hava akışına engel teşkil etmeyecek şekilde monte etmek.

Bu şekilde yanlış anlaşılabilecek kadar zor bir cümle kurduğumu düşünmemiştim. Düzgün monte etmekten kasıt, kasa içi hava akışına engel teşkil etmeyecek şekilde monte etmek.
Kasanın nasıl hava alacağı kasanın modeline bağlı. Ekran kartını takabileceğin belli bir yer var zaten. Kasa iyi hava alıyorsa veya almıyorsa ekran kartı hava akışının önüne geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı