1660 Super ile 13100F darboğaz yapar mı?

Ekran kartına gore işlemci yeterli. Sana gore yetersiz. Konu sahibi işlemciyi ne için sormuş? Ekran kartına yeterli olup olmadığına. Sen ise deneyimine ekran kartına gore yorum yapman gerekirdi. Adam burada senin deneyimini sormuyor.

Önceki işlemcim yazdığı işlemci ekran kartımda 1660 Ti kullandım iyi bir işlemci olarak görmüyorum bunu yazdım 2 saat uzattın yok yani 2 3 kere kendi görüşüm olduğunu da belirttim hala yazıyorsun.

Önceki işlemcim yazdığı işlemci ekran kartımda 1660 Ti kullandım iyi bir işlemci olarak görmüyorum bunu yazdım 2 saat uzattın yok yani 2 3 kere kendi görüşüm olduğunu da belirttim hala yazıyorsun.

Buzdolabının elektrik olmadan çalışabileceğini soyleyebilir misin? Tabii ki soyleyemezsin. Benzer soru aynı mantık.

Siz görmüyorsunuz diye yetersiz olmuyor o işlemci. 6600'ü rahatlıkla besleyebilen bir işlemci. Ekran kartını beslemek için yeterli. Sizi tatmin edip etmemesi şu an buradaki kimsenin umurunda değil buradaki insanlar o kartı besler mi beslemez mi ona bakıyor şu an.

PowerColor Fighter RX6600 vs Gigabyte AMD Radeon RX 6600 eagle sizce hangisini almalıyım?

6600 için 3 fana gerek yok. Ucuz olanı alıp geçin fazladan vermeye değmez. İleride satarken 3 fan daha kolay satılır, biizm insanımızda ne kadar çok o kadar iyi algısı var çünkü.

MSI Mech 2 modeli ise hiç fazladan vermeyin.

Evet o alttaki modellerden hangisini alayım?

1690469667493.png

Yeni konular

Geri
Yukarı