1660 Super PC alınır mı?

Z590 ve ekipmanlar dahil olduğu için alınabilir.

Çok düşüncesiz bir cevap. Sırf anakart veya ekipman var diye 1660S'li sisteme bu kadar verilmez. İtopya'da geçen hafta 7500TL'ye satıldı sıfırı. Şu an araştırılsa 9bine rahat bulunur. Çok anakart hastası ise alacak kişi sıfır sistem alıp gene anakartını 2.el Z590 alsın. İkinci el sisteme 10k vermenin anlamı ne söylerseniz bende alacağım ?

Çok düşüncesiz bir cevap. Sırf anakart veya ekipman var diye 1660S'li sisteme bu kadar verilmez. İtopya'da geçen hafta 7500TL'ye satıldı sıfırı. Şu an araştırılsa 9bine rahat bulunur. Çok anakart hastası ise alacak kişi sıfır sistem alıp gene anakartını 2.el Z590 alsın. İkinci el sisteme 10k vermenin anlamı ne söylerseniz bende alacağım?

Şimdi bunda her şey dahil monitörü klavyesi faresi var + Z590 gibi parçalar var hadi Z590'ı yoksay B550 olarak ara topla fiyatlarını bir bak bakalım kaç TL tutuyor.

Şimdi bunda her şey dahil monitörü klavyesi faresi var + Z590 gibi parçalar var hadi Z590'ı yoksay B550 olarak ara topla fiyatlarını bir bak bakalım kaç TL tutuyor.

Neye göre kime göre? Anladığım kadarıyla konu sahibi kasayı almak istiyor sadece. Yanlışsa konusuna belirtsin. Çoğu parça arkadaşda zaten vardır kulaklık mouse fare vs. bu kadar parçayı alıp bir de elden çıkarmakla uğraşacak 1 ay elinde bekliyecek. Eğer elinde hiçbir bileşen yoksa ve sıfırdan her şeyi alacak biriyse (ki bu çok düşük ihtimal illaki elinde ekipman vardır) o zaman alsın ne deyim. Ama ben olsam almazdım. Kasa şu an şişik dolar kurunda bile sıfır 7500TL'ye satılabiliyor. İkinci el fiyatının 6500 olması gerekir. Piyasadaki fırsatçı satıcılar 4 GB RX 570 karta bile 4500 istedikleri için herkes aa ne ucuz diyor her şeye.

İlandaki anakartı 1600 liraya geçen hafta aldım bir başkasına sistem toplamak için. Monitör aşağı yukarı 1500-1750TL'ye bulunabilir. İhtiyacın yoksa bu kadar parçaya sırf kasayı almak için 10kya bu ilan alınmaz. Kendi ihtiyacına uyuyorsa elinde hiçbir bileşen yoksa sana kalmış almak.

Geri
Yukarı