1660 Super sistem 9999 TL

Ama çöp. Hava akışı berbat... İçi fırın gibi oluyor. Biraz araştırırsan sevinirim.

Burada bilir kişiler açıklamış hava akışının kötülüğünü. Ayrıca bakmakla anlaşılıyor... Her yeri kapalı. Zaten daha bir kaç gün önce içi fırın gibi oluyor diyen bir arkadaş vardı.
800 liraya kasa+psu olarak ne öneriyorsun peki Ensar kardeşim? Dark bilmem ne mi? Bu modeli bu kadar gömdüğüne göre mükemmel tavsiyelerin olmalı

800 liraya kasa+PSU olarak ne öneriyorsun peki ensar kardeşim? Dark bilmem ne mi? Bu modeli bu kadar gömdüğüne göre mükemmel tavsiyelerin olmalı.

Dark Diamond Pro mesh ve Aerocool VX daha iyi... İstediğin kadar Dark'ı göm ama bu daha iyi olduğunu değiştirmeyecek. Sırf Corsair diye atlıyorsunuz 🤣 Bütçe yetmedi diyelim Gameforce Cold bile daha iyi. En azından içi fırın gibi olmuyor...

Dark Diamond Pro mesh ve Aerocool VX daha iyi... İstediğin kadar Dark'ı göm ama bu daha iyi olduğunu değiştirmeyecek. Sırf Corsair diye atlıyorsunuz 🤣 Bütçe yetmedi diyelim Gameforce Cold bile daha iyi. En azından içi fırın gibi olmuyor...
600 liraya Dark kalitesini aldık diyelim. Kalan 200 lirayla da üst düzey bir psu bulursun sen, ben güveniyorum sana kardeşim benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı