1660 Super Sistem önerisi

yani 3 aylık sistem sorun olmadıgını söylüyor garantili ürünler ayrıca zaten ama tabi sorun olup olmadigini net olarak bilemiyoruz asla. Geekbench testi yaptirdim anliyorsaniz atabilirim sonuclarini
BLADE-3500 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Böyle bir sistem buldum 6900 fiyatında ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar bekliyim mi yoksa şuan bu fiyata alınır mı?

İkinci el alınması şu an daha mantıklı gözüküyor ve fiyat olarak da. Fakat sorumluluk kabul etmiyorum, dolandırılır iseniz veya bir sorun çıkar ise. Acele ederek yazdım mesajı, bekleyebilirseniz iyi olabilir, ekran kartı fiyatları için, fakat fiyatların artmasıda olası.

Son düzenleme:
İkinci el alınması şu an daha mantıklı gözüküyor ve fiyat olarak da. Fakat sorumluluk kabul etmiyorum, dolandırılır iseniz veya bir sorun çıkar ise. Acele ederek yazdım mesajı, bekleyebilirseniz iyi olabilir, ekran kartı fiyatları için, fakat fiyatların artmasıda olası.

Arkadaşın attığı sisteme bakacağım fiyatlar düşünce sizce alınır mı 2. el almak istemiyorum asla.

Geri
Yukarı