1660 Super sisteme 240 Hz monitör alınır mı?

atakanyilmazgil

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Ryzen 5 1600 AF 1660 Super sistemime yeni monitör alacağım. 240 Hz monitör almayı düşünüyorum. Ağırlıklı rekabetçi oyunlar oynuyorum (Valorant, CS:GO). Tavsiyeleriniz nelerdir?
Sistem özellikleri.
Ryzen 5 1600 AF.
Galax 1660 Super 6 GB.
XPG Gammix 8x2 16 GB RAM.
ASRock B450M HDV-r 4.0

Öncelikle merhabalar. Ryzen 5 1600 AF 1660 Super sistemime yeni monitör alacağım. 240 Hz monitör almayı düşünüyorum. Ağırlıklı rekabetçi oyunlar oynuyorum (Valorant, CS:GO). Tavsiyeleriniz nelerdir?
Sistem özellikleri.
Ryzen 5 1600 AF.
Galax 1660 Super 6 GB.
XPG Gammix 8x2 16 GB RAM.
ASRock B450M HDV-r 4.0

Tavsiye vermemiz için bütçe verin ki hocam işimiz daha kolay olsun.

Hocam bende onu düşünüyorum. Monitörü alıp daha sonra güncelleme yapmayı düşünüyorum sisteme. Acer'in 25” bir monitörünü daha önermişlerdi başka bir forumda G-Sync desteğide vardı ve 27” için rekabetçi oyunlarda fazla olacağını ifade etmişlerdi. Sizlerin görüşleri nelerdir?

Hocam bende onu düşünüyorum. Monitörü alıp daha sonra güncelleme yapmayı düşünüyorum sisteme. Acer'in 25” bir monitörünü daha önermişlerdi başka bir forumda G-Sync desteğide vardı ve 27” için rekabetçi oyunlarda fazla olacağını ifade etmişlerdi. Sizlerin görüşleri nelerdir?
Eger monitörde g-sync desteği varsa 144 hz veya üstü bir hz degerine sahipse 1 ms de olursa hiç düşünmeden alabilirsiniz attığım modele bakabilirsiniz fikir için :https://www.hepsiburada.com/acer-ni...CV6qh9bDq8rAos7dtUMsQFbfcVMh36yRoCM3kQAvD_BwE

Geri
Yukarı