1660 Super'i satmalı mıyım?

İşimi fazlasıyla görüyor zaten, yıllardır laptop kullanan birisi olarak bu sistem çok iyiydi benim için. Hala güçlü bir kart olduğunu düşünüyorum. Sadece böyle bir fiyat bandındayken satıp yükseltmek konusunu düşündüm. En iyisi benden artık bu kadar deyip emekliliğe ayrılana kadar kullanmak :)

İşimi fazlasıyla görüyor zaten, yıllardır laptop kullanan birisi olarak bu sistem çok iyiydi benim için. Hala güçlü bir kart olduğunu düşünüyorum. Sadece böyle bir fiyat bandındayken satıp yükseltmek konusunu düşündüm. En iyisi benden artık bu kadar deyip emekliliğe ayrılana kadar kullanmak :)

En temizi. Şu anda buna değecek bir ortam yok hem sistemin gayet güzel. Uzun süre idare eder seni.

Bence fazla korkak yaklaşıyorsunuz satma diyen arkadaşlar. Zamanında bende 580 8GB vardı. İlk olarak onu satarak yurtdışı amazondan kart kovaladım. Kartsız kalmayı göze almıştım ancak korktuğum olmadı. Şimdi 6800 XT kullanıyorum. Eğer hiç satmamış olsaydım hâlâ 580 kullanıyordum. İşimi de görüyordu aslında.

5.5 civarına satabilirsen, en azından bir 2060 alabilirsin gibime geliyor benim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı