Çözüldü 1660 Ti Max-Q driveri güncellenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alper turan

Hectopat
Ekran kartımı güncellemek için NVIDIA'nın driver indirme sitesine girdim "otomatik cihaz belirleme" seçeneğine bastım. Bilgisayarda Java yüklü olmasına rağmen "Java bulunamadı." hatası verdi. Daha sonra kendi ekran kartımı arattım ama kartımın direkt kendisini(Max-Q model) bulamayınca forumda arattım ve 1600 Ti indirmem gerektiğini okudum. Daha sonra 1660 Ti driverını indirdim ama ekteki hatayla karşılaştım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: Windows 11 kullanıyorum, ekteki sorunda Windows sürümüyle uyumlu olmadığı yazıyor. Bunu pek anlamlandıramadım bilginiz varsa bu konuya da bir bakarsanız sevinirim.

Bu arada konuyu yanlış açmışım, masaüstü olarak gözüküyor. Onu laptop olarak belirtmeliyim, kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    174,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce Experience indirin. Sürücüleri otomatik olarak kursun.

DDU yükledikten sonra sistemi güvenli mod ile başlatıp, DDU ile grafik sürücüsünü kaldır.

Sonra buradan tekrar indirebilirsin:

Fikriniz için öncelikle teşekkürler ama daha önce hiç yapmadığım bir yöntem. Yanlışlıkla işleri kötü duruma getirmek istemem. Bunu biraz daha araştırıp en son yöntem olarak deneyeceğim o yüzden. Tekrar teşekkürler.
Hatta konunun güzelce anlatıldığı bir video veya forum varsa link bırakırsanız çok memnun olurum.

Sürücüyü bu siteden indirmen gerek. Diğer sitedeki sürücüler Standard, güncel laptop ekran kartları desteklemeyebilir.

Sürücüyü bu siteden indirmen gerek. Diğer sitedeki sürücüler Standard, güncel laptop ekran kartları desteklemeyebilir.
Zaten buradan indirmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanlışlıkla direkt link atmamışım. Aşağıdaki yerden indirmen gerekiyor. Buradan mı indirdin?
Yok buradan değildi. Şimdi indirip deneyeceğim. Sonucu paylaşırım tekrar. Teşekkürler.
Yanlışlıkla direkt link atmamışım. Aşağıdaki yerden indirmen gerekiyor. Buradan mı indirdin?
Güncellendi, çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı