1660 Ti mı 1660 Super mi?

• Konuyu başlatan Sweak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 3B
"Soğutması Yenilenen" diyor. Ben Ti serisinden bahsediyorum. Super serisinde TUF serisinin soğutma bloğu yenilendi ki zaten bunu yazdım ben de yazımda. Ti serisinin testlerine bakarsan görürsün bahsettiğim 80 dereceleri.

ASUS TUF 1660 Ti 80 dereceyi mi geçiyormuş? Bende de 1660 Ti ASUS TUF var deneyeyim bir.

"Soğutması Yenilenen" diyor. Ben Ti serisinden bahsediyorum. Super serisinde TUF serisinin soğutma bloğu yenilendi ki zaten bunu yazdım ben de yazımda. Ti serisinin testlerine bakarsan görürsün bahsettiğim 80 dereceleri.

Günümüzde sıfır alacağı modeller zaten yenilenen ürünlerden olacaktır. Kaç sene öncesinin ürünleri hala satılmıyor. Ayrıca karta değil, seriye düzenleme getirildiğini söylediniz.

Günümüzde sıfır alacağı modeller zaten yenilenen ürünlerden olacaktır. Kaç sene öncesinin ürünleri hala satılmıyor. Ayrıca karta değil, seriye düzenleme getirildiğini söylediniz.
Hocam TUF serisi Super serisinde yenilendi bildiğim kadarıyla. Yani GTX 1660 Tİ TUF ve Phoenix aynı şekilde eski soğutma bloğuna sahip olması lazım.

Ayrıca forumda da bolca Asus Phoenix GTX 1660 Tİ kartın ısınma probleminin olduğu konuları bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı