1660 Ti PC'nin oyun performansı nasıl?

Çok daha iyi falan değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı oyunlarda önde bile.

Hocam şahsen uygun bulmadım ama hayırlı olsun,sorunsuz kazasız kullanmak nasip olsun.
Bu testlere güvenmeyin. 6500 XT'nin 1660 Ti'ı geçmesi söz konusu değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıyeten 1660 Ti, Super'den bir tık daha iyi ve arkadaşa önerdiğiniz 10100F + 6500 XT kombinasyonu PCI-e 3 sistem oluyor. İki kart PCI 4 tarafında aşağı yukarı aynı performansı verse bile önerdiğiniz sistemden ötürü 1660 Ti ile kıyaslanamaz, encoder vb. olaylara hiç girmiyorum. VRAM'e de öyle.

Saydıklarınız işlemci tabanlı oyunlar ve bu işlemcinin online oyunlarla arası pek iyi değildir.
Fiyatı nedir sistemin?
8000 tl fiyatı aldımda bilgisayarı valorantta en düşük ayarlarda 500 en yüksekte 330 alıyorum knk arası iyi deil :D

8000 tl fiyatı aldımda bilgisayarı valorantta en düşük ayarlarda 500 en yüksekte 330 alıyorum knk arası iyi deil :D
Aynen kesin 500 alıyorsundur.

Adam burada tekli çekirdekte arşa çıkmış bir işlemci ile 400 altı alırken sen 2600X gibi tekli çekirdekte çöp oğlu çöp bir işlemciyle 500 FPS alıyorsun. Rüyanda mı?

Al sana biraz da gerçekler.

Geri
Yukarı