1660 Ti sistemi 15000 TL'ye yükseltmek

Ekran kartı olarak:

Hocam bu arada 1660 Ti sizi rahat götürür aceleniz yoksa RX 7600 ve RTX 4060 gibi kartları bekleyin daha iyi bir yatırım olur.

Anladım hocam RX 7600 beklemek te mantıklı haklsınız peki şu anki sistem tüm oyunları rahat oynatır mı ve bilgisayar programlarını.

Anladım hocam RX 7600 beklemek te mantıklı haklsınız peki şu anki sistem tüm oyunları rahat oynatır mı ve bilgisayar programlarını şu anki sistem i5 8400 MSI 1660 Ti.

Anladım hocam RX 7600 beklemek te mantıklı haklsınız peki şu anki sistem tüm oyunları rahat oynatır mı ve bilgisayar programlarını.

Hocam oynatır da ben dediğim gibi yeni modelleri beklemenizi tavsiye ederim çünkü 1660 Ti'li bir sisteme yapılacak yükseltmenin daha hissedilir daha güçlü bir yükseltme olması taraftarıyım çünkü kendisi zaten güçlü bir kart. Yanlış anlamayın bu arada 3060 Ti'a yukseltince yine hissedilir. Ama 3060 Ti da yakında eskiyecek yani biraz ölü yatırım gibi kalıyor en azından bana göre.

Hocam oynatır da ben dediğim gibi yeni modelleri beklemenizi tavsiye ederim çünkü 1660 Ti'li bir sisteme yapılacak yükseltmenin daha hissedilir daha güçlü bir yükseltme olması taraftarıyım çünkü kendisi zaten güçlü bir kart. Yanlış anlamayın bu arada 3060 Ti'a yukseltince yine hissedilir. Ama 3060 Ti da yakında eskiyecek yani biraz ölü yatırım gibi kalıyor en azından bana göre.

Size cok teşekkür ederim ben bilgisayar mühendisligi okuyorum 1.sınıfım malum yeni öğreniyoruz donanım vb hani şu anki sistem her şeyi akıcı oynatsa bile bana yeterli ama yakın zamanda yetersiz kalacak gibime geliyor o yüzden konu açtım hazır calısıyorken alayım diye.

Tekrardan merhaba ben anakart yerine i59600K alıp RTX 3060 alsam RTX 3060 beslermi teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı