1660 Ti ve Ryzen 5 1500X Darboğaz Yapar mı?

Bana bilginiz var ise 1660 Tİ modeli önerir misiniz hepsi burada sitesinden ? Markalar arasında kararsız kaldım da. Mesela 1660 gaming X modeli MSİ markalı, 1660 Tİ MSİ markalı gene gaming modelinden 500 TL daha fazla diğer markalar biraz daha ucuz bunlara görer karar veremedim
Ben MSİ ürünlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. MSİ benim başımı daha önce çok yaktı. Genelde Asus ürünlerini sorunsuz kullandım. Diğer markaları hiç kullanmadım şimdiye kadar.

Ben MSİ ürünlerini kesinlikle tavsiye etmiyorum. MSİ benim başımı daha önce çok yaktı. Genelde Asus ürünlerini sorunsuz kullandım. Diğer markaları hiç kullanmadım şimdiye kadar.
Sırf siz sorun yaşadığınız için Dünya'nın en büyük firmalarından birisini suçlayamazsınız ayrıca MSİ kaliteli firmadır, Kendi hatanız var demek ki.

Bu hatalar nedense hep MSİ ürünlerinde başıma geliyor :) Herkes tercihlerinde özgür ve benim tercihim MSİ dan yana değil.
O halde benim de Asus'dan başım yandı Laptop'unu aldım herşeyini ve memnun etmedi, Ama kötülemiyorum çünkü kaliteli firma hep kendimde suçu ararım.

O halde benim de Asus'dan başım yandı Laptop'unu aldım herşeyini ve memnun etmedi, Ama kötülemiyorum çünkü kaliteli firma hep kendimde suçu ararım.
İstediğin yerde suç arayabilirsin arkadaşım beni ilgilendirmiyor tıpkı benim tercihlerimin seni ilgilendirmediği gibi. Konuyu amacının dışına çıkarmayın lütfen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı