1660 Ti veya 1070 Ti

unalispir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, EVGA GTX 970ssc kartımı satmış bulunmaktayım yerine başlıkta belirttiğim kartlardan birini almak istiyorum sizin tavsiyeniz hangi yönde olur. 6700k ve Z170'a Pro mevcut kasamda. Kartları sıfır alacağım ya da bulursam az kullanılmış ikinci el bakacağım.

Kullandığım monitör ise AOC 23.6" E2461Fwh

Üstünde yoğunlaştığım kartlar bunlar tercihiniz ne olurdu ya da ne gibi tavsiyeler verirdiniz merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el bulabiliyorsan 1070ti sıfır alıcam diyorsan 1660ti al derim. Şu saatten sonra sıfır 1070ti almazdım.Birde rtx 2060 bakabilirsin.

Başka bir ihtiyaç varsa almanız gereken, 1660 Ti alın, kalan paraya onu halledin. Eğer her şey tamamsa Inno3D firması gayet iyi bir firmadır onun ekran kartlarından alabilirsiniz. Sosyalde çok kullanan var.

Başka bir ihtiyaç varsa almanız gereken, 1660 Ti alın, kalan paraya onu halledin. Eğer her şey tamamsa Inno3D firması gayet iyi bir firmadır onun ekran kartlarından alabilirsiniz. Sosyalde çok kullanan var.

Msi kalıcam onda sabit fikirliyim. Ama dediğim gibi bana en çok 1080pde hangi kart faydalı olur aralarındaki fiyat farkları çok az bir kere alacağım için iyisi olsun istiyorum.

Arkadaşlar msi rtx 2060 gaming z almaya karar verdim.
Sistemimim için darboğaz yapmaz umarım.
Fiyat farkı azdı geleceğe yönelik olsun istedim ama genede fikirlerinizi almaya ihtiyacım var teşekkürler.

Arkadaşlar msi rtx 2060 gaming z almaya karar verdim.
Sistemimim için darboğaz yapmaz umarım.
Fiyat farkı azdı geleceğe yönelik olsun istedim ama genede fikirlerinizi almaya ihtiyacım var teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum bi bakarsın 1080p de karşılaştırma ama senin sisteminde ne olur tam bilemem bu adam işlemcisini 4.8 de kullanıyor. Sende darboğaz olma ihtimali var.Eğer olursa o.c yapman yada ekran kartına daha çok yüklenmen bir nevi darboğazı düşürecektir. Geleceğe yönelik olarak 2060 bence iyi bir tercih.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı