1660 Ti vs 1660S

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Öğrenmek adına sordum, internetteki benchmark testlerine pek güvenmiyorum. Güvenebileceğim siteleride öğrenmek açısından sordum. Teşekkürler.

Bu ekran kartlarından hangisi daha iyi? Benchmarklarına bakabileceğim düzgün bir site var mı?

Bu arada alakasız olacak konuyla ilgili ama kesinlikle 16 GB RAM alın. 8 GB RAM kullanan birisi olarak söylüyorum, yetmiyor. Performans kısılıyor resmen. 16 GB RAM bilgisayarınızın önünü açacaktır rahatlayacaktır, çok büyük bir FPS farkı olacaktır göreceksiniz.

Bu arada alakasız olacak konuyla ilgili ama kesinlikle 16 GB RAM alın. 8 GB RAM kullanan birisi olarak söylüyorum, yetmiyor. Performans kısılıyor resmen. 16 GB RAM bilgisayarınızın önünü açacaktır rahatlayacaktır, çok büyük bir FPS farkı olacaktır göreceksiniz.

Bende 4 GB RAM var şu anlık 8 GB alıp 12 GB kullansam yeterli olur mu hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1660S kulalnıyorum, 1660 Ti ile snin arasında pek çok bir fark yok, kesinlikle parasına değmez. Overclock yaparak Ti performansınada ulaşabilirsiniz zaten. Ben 1660S'yi tercih etmenizi isterim. Ha ama performans olarak dersen 1660 Ti daha iyi bir kart evet. Ama aralarındaki FPS farkı 5 bilemedin 6 dır. Yani az bir overclock la Ti performansından daha fazla FPS alırsınız. Parasına değmez 1660 Ti.

Bende de 1660 Super var hiç ısınmıyor çok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı