1660S i3 10100F sistem vs RTX2060 R5 1600 AF sistem

Aynı değil, 10100 1600'e kıyasla çok daha iyi. Birebir kıyaslama yok fakat şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodan fikir edinebilirsiniz. 2060S ekran kartında bile OC'lenmiş 2600 ile arasında 5-6 FPS fark var 10100'ün.
Bildiğiniz üzere bu işlemci, rekabetçi oyunlarda darboğaz yapar, F/P olarak iyi fakat en fazla 1660 takılmalı.

Bildiğiniz üzere bu işlemci, rekabetçi oyunlarda darboğaz yapar, F/P olarak iyi fakat en fazla 1660 takılmalı.
Evet ama geçici olarak alınabilir. İlerde yükseltmek istenirse 10400, 11400 takılabilir. AMD işlemcilerin fiyatları göz önünde bulundurulunca intel daha mantıklı oluyor.

Bence de. Sırf RTX 2060 içinde bu kadar işlemciyi yormaya değmiyor.
Zaten daha iyi sistemler atıldı, 2.el al, sat yapmaya gerek yok, RTX 2080S ile 11000 TL'ye hazır sistem toplanabildiğini hatırlayınca üzülüyorum.
Evet ama geçici olarak alınabilir. İlerde yükseltmek istenirse 10400, 11400 takılabilir. AMD işlemcilerin fiyatları göz önünde bulundurulunca intel daha mantıklı oluyor.
Anakart değiştirilmeli öyle mi? AMD işlemcilerin fiyatından 2 kat daha pahalı intel anakartlar, anca mosfet soğutmasız F/P anakartlar var.

Evet ama geçici olarak alınabilir. İleride yükseltmek istenirse 10400, 11400 takılabilir. AMD işlemcilerin fiyatları göz önünde bulundurulunca Intel daha mantıklı oluyor.

Artık F/P skalasında Taht Intel'in.
Zaten daha iyi sistemler atıldı, 2.el al, sat yapmaya gerek yok, RTX 2080S ile 11000 TL'ye hazır sistem toplanabildiğini hatırlayınca üzülüyorum.

Anakart değiştirilmeli öyle mi? AMD işlemcilerin fiyatından 2 kat daha pahalı intel anakartlar, anca mosfet soğutmasız F/P anakartlar var.
700 TL ye sıfır RX 570 vardı. Çok pişmanım o dönemde almadığıma.

Aslında konu sahibinin bizi yönlendirmesi lazım. Örneğin evet ilerde Upgrade yapabilirim gibi vesaire. Burada birbirimizle boğuşuyormuş gibi hissediyorum. Çünkü çok fazla alternatif var hocam.

Aslında konu sahibinin bizi yönlendirmesi lazım. Örneğin evet ilerde Upgrade yapabilirim gibi vesaire. Burada birbirimizle boğuşuyormuş gibi hissediyorum. Çünkü çok fazla alternatif var hocam.
Otobüs beklerken konuşan dayılar gibi hissettim kendimi sayende :D, arkadaş uyudu galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı