1660S satılıp 3050 alınır mı?

BenCihad

Kilopat
Daha fazla  
3050'nin özellikleri bakılınca can alıcı ve 1660 Super'den daha iyi duruyor. Sizce alınır mı?

1660 Super 3050-TI'dan bile daha iyi hocam.
Değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kas gücü bakımından önemli bir fark yok ama DLSS için alınabilir.

Değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kas gücü bakımından önemli bir fark yok ama DLSS için alınabilir.

Bu testlere bakmanı önermem. Bunlar pek bir anlam ifade etmez. 1660S 2 yıl önce çıktı o dönemim teknolojilerini barındırıyor. RTX3050 ise masaüstü platformu için bu yıl çıkacak. Sence bu yıl ile 2 yıl önceki teknoloji aynı mı? Bu arada bazı oyunlarda RTX3050 geçiyor bile. :D

RTX3050 rekabetçi oyunlarda 20-30FPS düşse bile yenileme ve teknolojiden dolayı evet değiştirilir. Önemli etken fiyattır.

Hocam peki ne zaman açılanır? Bir de sizce RX 5500 XT'yi makul bir fiyata satıp alabilir miyim? (konuyu bölüyorum özür dilerim ama hemen hemen aynı şeyi soruyorum)
Yarın açıklanıyor. AMD ekran kartlarıyla pek bir aram yok o yüzden yanlış bilgi vermek istemem.
Hocam alınır ama ben 3060 falan almanızı tavsiye ederim şimdi baktım da 1660S'ten çok farkı yok kartın elbette daha iyi ama beklediğim kadar değil mesela 2060'ın bir hayli gerisinde kalıyor.
3060'lar 13-14 binlerden başlıyor, 1660s'ler 9k civarında dolanıyor bütçeyi o kadar arttıramam maalesef.
Tahminimce 3050'ler, 1660S fiyat bandında dolanacağı için sordum.

Geri
Yukarı