1660S sistem alınır mı?

Zaten bütçeyi 9000 binden buraya zor çıkardım bu fiyatlarda başka önerebileceğiniz sistem varmı . Şuan Efsane cuma haftası olduğu için ne alırsam kar gibi geliyor bana . Bahsettiğiniz sistemlerde baktım nerdeyse aynı bi psu artısı var.
Hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu ve bunun gibi birkaç sistem geliyor ancak çabuk bitiyor elinizi çabuk tutmanız lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu da örnek verilebilir.

Hocam
bu ve bunun gibi birkaç sistem geliyor ancak çabuk bitiyor elinizi çabuk tutmanız lazım.
bu da örnek verilebilir.

Bunlar stok işi oluyor ve 10 dk yı geçmeden bitiyor. Biraz şans işi. Yine bu fiyatlara böyle sistemler yapacaklarsa beklerim biraz daha. Halihazırda PC var zaten ama almadığıma pişman olmak istemiyorum...

Geri
Yukarı