1660S sistem kaç paraya satılır?

1660 Super tek başına 9K civarı ediyordu Ethereum $4000 civarı seyrederken. Bu halde kimse o sisteme 13K vermez, 10K verirlerse öp başına koy. RTX 3050 çıktı, ETH $2000 seviyelerine düştü, elektrik zamlandı. Zor bu saatten sonra.

Son düzenleme:
1660 Super tek başına 9K civarı ediyordu Ethereum $4000 civarı seyrederken. Bu halde kimse o sisteme ona 13K vermez, 10K verirlerse öp başına koy. RTX 3050 çıktı, ETH $2000 seviyelerine düştü, elektrik zamlandı. Zor bu saatten sonra.

Lan iste sonunda benim gibi dusunen biri cikti

Ekran kartının piyasası mining işleri yüzünden aşırı yükseldi. 3050&3060 Gibi ekran kartlarının mining performansı düşük olduğu için fiyatlar benzer olabiliyor. Sisteminizi de Birinin çıkıp Mining için alabileceğini zannetmiyorum. Yani ekran kartı fiyatına göre bilgisayara fiyat biçmek yanlış.

TR'de olan şu ölücü pazarlık olayı kadar saçma bir olay yok. 3 parçayı 1 aydır satamadım. İlla ki 2300 liralık ürüne 300 liralık pazalık yapıcan. Çok farklı zihniyet ya. Her malın belli bir ederi vardır istediğin kadar pazarlık et gene de sahibinin gönlü istemezse satmayacak sana. Bunu herkes anlamıyor işte. Pazarlık sünnettir deyip piyasa arttırmak çok cahilce. Keşke pazarlık hiç olmasa da nokta fiyata ederine anlaşılsa.

TR'de olan şu ölücü pazarlık olayı kadar saçma bir olay yok. 3 parçayı 1 aydır satamadım. İlla ki 2300 liralık ürüne 300 liralık pazalık yapıcan. Çok farklı zihniyet ya. Her malın belli bir ederi vardır istediğin kadar pazarlık et gene de sahibinin gönlü istemezse satmayacak sana. Bunu herkes anlamıyor işte. Pazarlık sünnettir deyip piyasa arttırmak çok cahilce. Keşke pazarlık hiç olmasa da nokta fiyata ederine anlaşılsa.
Onu öngörup ilk biraz pahalıya koyucaksın ürün iyiyse fakat bende ölücülere gıcık olmuyorum değil

Yeni konular

Geri
Yukarı