1660S sistem kaç paraya satılır?

TR'de olan şu ölücü pazarlık olayı kadar saçma bir olay yok. 3 parçayı 1 aydır satamadım. İllaki 2300 liralık ürüne 300 liralık pazalık yapacaksın. Çok farklı zihniyet ya. Her malın belli bir ederi vardır istediğin kadar pazarlık et gene de sahibinin gönlü istemezse satmayacak sana. Bunu herkes anlamıyor işte. Pazarlık sünnettir deyip piyasa arttırmak çok cahilce. Keşke pazarlık hiç olmasa da nokta fiyata ederine anlaşılsa.

Alıcıyı tatmin etmek zorundasın adam fiyatı uygun bulamazsa neden alsın? Türkiye'deki ikinci el piyasası bambaşka bir dünya. İkinci el konsol fiyatlarına bakıyorum adam sıfırından pahalı fiyat yazmış, arabalara bakıyorum 25-30 yıllık araça sıfır araç fiyatı biçmiş ondan sonra yeaa neden satılmıyor.

Alıcıyı tatmin etmek zorundasın adam fiyatı uygun bulamazsa neden alsın? Türkiye'deki ikinci el piyasası bambaşka bir dünya. İkinci el konsol fiyatlarına bakıyorum adam sıfırından pahalı fiyat yazmış, arabalara bakıyorum 25-30 yıllık araça sıfır araç fiyatı biçmiş ondan sonra yeaa neden satılmıyor.
Dolar 8 iken 1500 lira olan ürünler şuan 2300 lira. Aradaki kur artışına göre paralel ve normal.
Alıcı benim sevgilim değil hocam tatmin etmek zorunda değilim. Fiyatı beğenirse ürünleri gelip alacak zaten.

Stoklar olmadığı için insanlar ürününü daha pahalıdan nasıl satabilirim onu düşünüyor. Böyle bir devirdeyiz maalesef.

Geri
Yukarı