1660S sistem ne kadar eder?

• ASUS 1660S 6 GB.
  • Ryzen 7 3800X sıvı soğutmalı Cooler Master soğutmanın 2 yıl garantisi var.
  • 16+16 32 GB RAM HyperX.
  • Aerocool 750W PSU.
  • TUF Gaming A520 Plus anakart 3 yıl garantili.
  • Rampage rm 550 144Hz 1ms monitör ileride alınacakmış fiyata dahil edilecekmiş.
  • Game Power Blue Switch klavye.
  • Everest mouse sm G20.
  • Rampage kulaklık.
  • Snopy 2.0 RGB hoparlör.
  • Aerocool kasa (modeli bilinmiyor)

Kuzenimin sistemi bu. Özellikle her şeyi yazmamı istedi hoparlör vs. şu anda kullandığı monitör başka ileride 144Hz monitör alacakmış fiyata onu da eklememi istedi Rampage rm 550 alacakmış. Aklındaki fiyat 20k. Bu sistem tüm bu ekipmanlarla beraber kaça gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız. Ben burada bir oyuncu olarak oyuncu gözü ile değerlendiriyorum. Eğer siz iş bilgisayarı arıyorsanız lütfen bilgisayarı o gözle değerlendirip buraya mesaj bırakın.

Sonunda normal bir düşünce.

Bakın hepinize diyorum evet sistem berbat. Uyum kalite hepsi iğrenç ötesi ama bazıları çok kötü olunca fiyatı düşmüyor gözünüz ekipmanları görmese yani sistemin değeri mi artacak? Saçma saçma fiyatlar yazmayın. Bakın hepsi dahil en ölü fiyat bile en ölü fiyat bile 16K'den aşağı değil. Ha ben parça bazlı bakıyorum. Bazıları oyun performansı olarak bakar bilemem.

Sonunda normal bir düşünce.

Bakın hepinize diyorum evet sistem berbat. Uyum kalite hepsi iğrenç ötesi ama bazıları çok kötü olunca fiyatı düşmüyor gözünüz ekipmanları görmese yani sistemin değeri mi artacak? Saçma saçma fiyatlar yazmayın. Bakın hepsi dahil en ölü fiyat bile en ölü fiyat bile 16K'den aşağı değil. Ha ben parça bazlı bakıyorum. Bazıları oyun performansı olarak bakar bilemem.
Hocam bence oyun gözüyle bakmalıydınız. İş için alacak kişi 1660S almaz zaten.

Hocam bence oyun gözüyle bakmalıydınız. İş için alacak kişi 1660S almaz zaten.

Sizin mantığınıza göre şöyle:

O zaman ben bu sistemi 11K'ya alayım. Sonra GPU, sıvı soğutucu ve CPU 10K'ya satayım diğer parçalar satarsam benim kârımdır. :D

Çünkü o 3 parça 10K ediyor. Ne oldu şimdi? Monitör, anakart, PSU, RAM(Kallavi) ve diğer kötü parçaların hepsi haneme kâr olarak kalacak.

Sizin mantığınıza göre şöyle:

O zaman ben bu sistemi 11K'ya alayım. Sonra GPU, sıvı soğutucu ve CPU 10K'ya satayım diğer parçalar satarsam benim kârımdır. :D

Çünkü o 3 parça 10K ediyor. Ne oldu şimdi? Monitör, anakart, PSU, RAM(Kallavi) ve diğer kötü parçaların hepsi haneme kâr olarak kalacak.
Yahu tekrar hesapladım 13500 falan ediyor parçaları alacak alıcı bulunursa :D Biri 9 falan yazmıştı sanırım o da komik 1 de komik ama hiçbiri 20K kadar komik değil :D Bu arada o 3 parça o kadar etmez hocam. Belki 8 eder.

Yahu tekrar hesapladım 13500 falan ediyor parçaları alacak alıcı bulunursa :D Biri 9 falan yazmıştı sanırım o da komik 1 de komik ama hiçbiri 20K kadar komik değil :D Bu arada o 3 parça o kadar etmez hocam. Belki 8 eder.

Piyasanın en ucuzlarından koymaya çalıştım. 8K mıymış yoksa 11K'ya yakın bir fiyatmıymış? Hala düşüncelerde bir sıkıntı var. Size diyorum ki arkadaş bunu 10K'ya satacaksa atsın bana link alacağım.

• ASUS 1660S 6 GB.
  • Ryzen 7 3800X sıvı soğutmalı Cooler Master soğutmanın 2 yıl garantisi var.
  • 16+16 32 GB RAM HyperX.
  • Aerocool 750W PSU.
  • TUF Gaming A520 Plus anakart 3 yıl garantili.
  • Rampage rm 550 144Hz 1ms monitör ileride alınacakmış fiyata dahil edilecekmiş.
  • Game Power Blue Switch klavye.
  • Everest mouse sm G20.
  • Rampage kulaklık.
  • Snopy 2.0 RGB hoparlör.
  • Aerocool kasa (modeli bilinmiyor)

Kuzenimin sistemi bu. Özellikle her şeyi yazmamı istedi hoparlör vs. şu anda kullandığı monitör başka ileride 144Hz monitör alacakmış fiyata onu da eklememi istedi Rampage rm 550 alacakmış. Aklındaki fiyat 20k. Bu sistem tüm bu ekipmanlarla beraber kaça gider?

RTX 3060 12 GB'lık sistemi 24e aldım 20ye kimse almaz o sistemi. Ben benimkini 25e koydum bana bile yazan olmadı

20kye benimkini verirdim ona

RTX 3060 12 GB'lık sistemi 24e aldım 20ye kimse almaz o sistemi. Ben benimkini 25e koydum bana bile yazan olmadı
Niye yapıyorsunuz arkadaş bunu :D Ben dalga geçiyorum bu tarz insanlarla şu kadar olur mu falan diye.
Onlara favori atın satılınca tekrar yazarsınız :D

Niye yapıyorsunuz arkadaş bunu :D Ben dalga geçiyorum bu tarz insanlarla şu kadar olur mu falan diye.

Onlara favori atın satılınca tekrar yazarsınız :D

Piyasanın en ucuzunu koymuşum fark etmeden daha ne yapayım? Hadi 10K olsun CPU ve Sıvı soğutucu fiyatını öldürsen bile 9500TL'den az olması imkanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı