1660S sistem nereden alınabilir?

darkerthanblack1

Centipat
Merhaba arkadaşlar ,öncelikle bilgisayar kesinlikle alınacak. 3 ay bekle fiyatı düşecek gibi şeyleri zaten tahmin edebiliyorum ama içinde buldunduğumuz durum vesilesiyle en fazla 20 gün içinde alınacak.
Marka fark etmeksizin alacağım bilgisayarın özellikleri,
Ryzen 5 3600 / Ryzen 5 3500X.
GTX 1660 Super.
16 GB RAM.
240 GB SSD.
1 TB HDD.
PSU yeterli olsun yeter.
Site önerilerinizi bekliyorum. Normalde GameGaraj'dan almayı düşünüyorum fakat çok fazla stok sıkıntısı yaşatıyor. Varsa önerinizi linkiyle birlikte bekliyorum. İyi günler ve teşekkürler herkese şimdiden.

Peki sebebini açıklayabilir misiniz rica etsem benim için önemli de.
Evet bunu gördüm 550W güç kaynağı rahatlıkla yeterli gelecektir değil mi? Mesela RTX 2070 Super takmak istesem ileride 550W sıkıntı çıkarır mı? Sonuçta kasayla birlikteymiş o kasa için.

En sonda bütün hepsinin linkini atıp seçim yaptırmak istiyorum.
Bir yanlışlık oldu bir arkadaş Ryzen 5 3600 al demişti de onun için yazacaktım. Ama 550W konusu sizin içindi evet.
Taksitli alacağım.
Aşağıdakinde işlemciyi Ryzen 5 3600, SSD'yi 240 GB yapıp 1 TB HDD takıp alabilirim. (785 tl*12 ay)

Aşağıdakini direkt alabiliyorum fakat ileride 1 TB harddisk alma gereksinimi duyabilirim. (765 tl*12 ay)

Bunda ise işlemciyi Ryzen 5 3600, RAM'leri 16 GB, ekran kartını (stokta kalmadığı için) 1660 Ti, SSD'yi 240 GB yapıp 1 TB HDD takarsam (770 tl*12 ay)

Sizce hangisini almalıyım içindeki bileşenler göz önünde bulundurulduğunda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı