16Mbps için ZXHN H108N modemi değişmeli miyim?

BeecoV

Kilopat
Merhabalar,

TTNET müşterisiyim. 16 Mbps internet hızına sahibim fakat 2014 model standart TTNET modemim ile 3.3Mbps hız almaktayım. İnternet araştırma yaptım fakat maalesef anlayamadım. Modemi değiştirsem 16Mbps hıza ulaşabilir miyim? Yoksa başka bir yolu var mı paketim olan 16 Mbps hıza ulaşmanın?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Modem: ZXHN H108N.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

TTNET müşterisiyim. 16 Mbps internet hızına sahibim fakat 2014 model standart TTNET modemim ile 3.3Mbps hız almaktayım. İnternet araştırma yaptım fakat maalesef anlayamadım. Modemi değiştirsem 16Mbps hıza ulaşabilir miyim? Yoksa başka bir yolu var mı paketim olan 16 Mbps hıza ulaşmanın?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Modem: Zxhn H108N.

Mbps = mb/s == çok tartışılan kafa karıştıran bir konu hocam sattıkları internet Mbps kullanılan mb/s üstüne üstlük %20'lere kadar kayıptan bahsediliyor modemini değiştirmenin pek bir şey değiştirmeyeceğini düşünüyorum arızalı değilse hız değerini çevirmen için aşağıya link bıraktım kolay gelsin.

buradan bakabilirsin

Hocam 16Mbps satın aldım 3 kullanıyorum download hızım zaten 300-400 kbytes. Resmen yaşadığım rezillik. Ping'de cabası zaten. Bunu nasıl düzeltebilirim, yeni modem satın almak veya başka bir şey yapmak çözüm olabilir mi?

Hocam şu an piyasanın durumu belli virüs nedeniyle zaten problem yaşadığımız internet hatları daha bir dengesizleşti ve herkes evinde kalmak zorunda herkes internete yüklendi şu an benimde indirme değerlerim ping değerlerim çok kötü destekle iletişime geç arızan problemin varsa hallederler yoksa gereksiz yere masraf yapma bence.

Depremden sonra Türk Telekom telefon altyapısının ne kadar vasat olduğunu gördük yaşadık.
Şimdi virüs nedeniyle herkes evinde herkes internet kullanıyor internetinde patlaması yakındır.

Herkese kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı