17.000-18.000 TL laptop önerisi

Bütçe
18.000

Sunr

Yoctopat
Daha fazla  
Laptoplardan çok fazla anlamıyorum. 17-18.000 bütçem var. Hiç oyun oynanmayacak. Sadece Office programları kullanılacak, video izlenecek. Beni 7-10 sene idare edecek bir laptop almak istiyorum. 12. nesil işlemcili olursa çok daha iyi olur. Hangi modelleri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence böyle bir durumda tercihinizi Mac'ten kullanın.

Windows olsun istiyorum ama Mac daha uzun ömürlü olur eminim kararsız kaldım Office programlarını sık kullanıyorum.

Bütçeyi 2K arttırır iseniz çok hızlı ve iyidir rahat 7 8 sene gider.

Bu modelle ilgili birkaç sorun okumuştum ama tam emin değilim. Yine burada okudum başka sorularda. Çok teşekkür ederim inceleyeceğim.

Bence Mac tercih edin, illa Windows diyorsanız Matebook gayet iyi.

Office programlarını kullanmam zor olur mu? Mac daha uzun ömürlü olur tabii ki eminim ama tereddütteyim laptopta hep Windows kullandım. Bir de 256 SSD olması da dezavantaj sanki? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bence Mac tercih edin, illa Windows diyorsanız Matebook gayet iyi.

Ekran kartı dahiliymiş harici ekran kartı olan önereceğiniz model var mı?

Son düzenleme:
Office programlarını kullanmam zor olur mu? Mac daha uzun ömürlü olur tabii ki eminim ama tereddütteyim laptopta hep Windows kullandım. Bir de 256 SSD olması da dezavantaj sanki? Siz ne düşünüyorsunuz?

Ekran kartı dahiliymiş harici ekran kartı olan önereceğiniz model var mı?

Kullanabiliyor olmanız gerek Office programlarını. Oyun oynamayacaksanız harici karta pek ihtiyacınız yok aslında, emin misiniz?

Acer Nitro AN515-58 Intel Core i7 12700H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6'' Taşınabilir Bilgisayar NH.QFJEY.003

Sizce bu nasıl i7 olsun istiyorum ama bataryadan dolayı emin olamadım. Forumda da bulamadım kronik sorunu var mı?

Geri
Yukarı