17.000 TL civarı kamerası ve bataryası iyi telefon önerisi

Adam S22 diyor Iphone diyor. Şaomi bakmaz bence :)
İphone ayrı kulvar tabi fakat önerdiğim modeller Samsung ile yarışabilir hatta Dimensy 8100 kullanılan kasada likit soğutmada bulunuyor aşa yukarı donanımsal olarak pek fark yok hatta F/P diyebiliriz, Samsungda ekran kalitesi iyi ama oda bataryayı sömürüyor kimse burada kaliteli ekranı var diyip az bataryayı yer demesin, dediğim gibi S22 modelin 8 Gen 1 mevcut işlemci çok güçlü ama sorun çıkarabiliyor ki bataryada pek iyi değil bence Xiaomi değerlendirilebilir pek marka takıntılı olmamak lazım ki ben bile Redmi note 5 den İphone 12 miniye geçtim emektar hala taş gibi duruyor ve çalışıyor 🙂

Ben şahsen balon bir telefon olduğunu düşünüyorum.
Balon demek biraz yanlış olur tekli çekirdek performansında bile 8 Gen 2 hala A14 bionic işlemciyi geçemiyor ama pahalı yani o yüzden iphone telefonlar hala akıcı bir şekilde çalışıyor yazılımda cabası 😄

İphone ayrı kulvar tabi fakat önerdiğim modeller Samsung ile yarışabilir hatta Dimensy 8100 kullanılan kasada likit soğutmada bulunuyor aşa yukarı donanımsal olarak pek fark yok hatta F/P diyebiliriz, Samsungda ekran kalitesi iyi ama oda bataryayı sömürüyor kimse burada kaliteli ekranı var diyip az bataryayı yer demesin, dediğim gibi S22 modelin 8 Gen 1 mevcut işlemci çok güçlü ama sorun çıkarabiliyor ki bataryada pek iyi değil bence Xiaomi değerlendirilebilir pek marka takıntılı olmamak lazım ki ben bile Redmi note 5 den İphone 12 miniye geçtim emektar hala taş gibi duruyor ve çalışıyor 🙂

Balon demek biraz yanlış olur tekli çekirdek performansında bile 8 Gen 2 hala A14 bionic işlemciyi geçemiyor ama pahalı yani 😄
Hocam İphone 11'e balon dedi 14 ailesine değil. Sentetik testleri baz alıyorsak Geenkbench'te İphone, Antutu'da Samsung tarafı önde. İkisinin de birbirine göre üstün yanları var diyelim.

Balon demek biraz yanlış olur tekli çekirdek performansında bile 8 Gen 2 hala A14 bionic işlemciyi geçemiyor ama pahalı yani o yüzden iphone telefonlar hala akıcı bir şekilde çalışıyor yazılımda cabası 😄
Ya aslında bu kadar kızmamım sebebi çevremde herkesin bunu alınca kendini bir şey sanması 😀. İPhone u olmayanlara bir alt seviye gibi bakıyorlar.

Alt tarafı iPhone 11

Yani konuyu açanı analiz edince Samsung S serisi veya Iphone gibi isim yapmış elit bir telefon istiyor. Bakmayın kamera ve batarya dediğine. Yanında öncelikli olarak isim istiyor.
Derin analiz :)

Sizin gibi cahiller bakmayabilir. Kendi tercihi.
Yanlış insana yazdınız galiba. Benim hiç marka takıntım olmadı. Ben hep Android kullandım. IOS bana ters geliyor. Ayrıca şu an gereksiz pahalı.
Xiaomi'de kullandım. Anneme de aldım. Şu an hala 2017'de aldığım Huawei Mate 10 kullanıyorum. O zamanın en iyilerinden biriydi. Hala işlemcisi çok iyi olduğu için yavaşlamadı. Pilini değiştirdim. Gittiği yere kadar kullanırım. Her işimi görüyor. Gereksiz para vermem.

Hocam İphone 11'e balon dedi 14 ailesine değil. Sentetik testleri baz alıyorsak Geenkbench'te İphone, Antutu'da Samsung tarafı önde. İkisinin de birbirine göre üstün yanları var diyelim.
bu gibi yazılımlar genelde uzak doğu menşeili firmalardan çıktığı için tabiki veriler şişebiliyor fakat iş gerçek işe gelince bionic işlemciler hala güçlü bu bir gerçek ben burada apple tarafını savunmuyorum 17 bin TLye 11 de önerilebilirdi ama çöp bence alınmaz 128 gb belki ama hala çok yetersiz fiyatına göre dolu değil onun için Xiaomi 11T pro ya da 12T (ikisi içinde 256 gb) modellerini öneriyorum iphone biraz zevk meselesi diye düşünüyorum burada bir nokta koyayım ve . İş günlük kullanıma gelince A14 bionic olmuş 8 gen2 olmuş 888 olmuş Dimensty 8100 olmuş hiç fark etmez günü rahatlıkla kurtarır zaten yeni nesil işlemciler arkadaşa en iyi o iki telefon önerebilirim 😄

Benim için önemli olan kamerasının çok iyi olması ve bataryasının da 1 gün falan götürmesi. Oyun oynayan biri değilim. Bu çerçevede ve bu fiyat bazında alınabilecek en iyi telefon nedir sizce? Aklımda şu an S22 var.

Bütçeyi arttırıp S23 almanı tavsiye ederim. S22 batarya konusunda sıkıntılı bir cihaz. Bütçeyi arttırma şansın yoksa ikinci el iPhone 11 Pro bak.

iPhone ayrı kulvar tabii fakat önerdiğim modeller Samsung ile yarışabilir hatta dimensy 8100 kullanılan kasada likit soğutmada bulunuyor aşa yukarı donanımsal olarak pek fark yok hatta F/P diyebiliriz, Samsung'da ekran kalitesi iyi ama oda bataryayı sömürüyor kimse burada kaliteli ekranı var deyip az bataryayı yer demesin, dediğim gibi S22 modelin 8 gen 1 mevcut işlemci çok güçlü ama sorun çıkarabiliyor ki bataryada pek iyi değil bence Xiaomi değerlendirilebilir pek marka takıntılı olmamak lazım ki ben bile Redmi Note 5'ten iPhone 12 Mini'ye geçtim emektar hala taş gibi duruyor ve çalışıyor 🙂

Balon demek biraz yanlış olur tekli çekirdek performansında bile 8 gen 2 hala A14 bionic işlemciyi geçemiyor ama pahalı yani o yüzden iPhone telefonlar hala akıcı bir şekilde çalışıyor yazılımda cabası 😄

Belli ki Apple fanboyusunuz. Bu kadar belli edip Apple'ı övmeyin.

Geri
Yukarı