17.000 TL Gaming laptop önerisi

Mesela 3060'lı laptop 3050 Ti ekran kartlı laptoptan her konuda mı daha iyi oluyor? Eğer öyleyse tabii ki 3060 olanı alırım. Ama kronik sorun farkı varsa aralarında mesela 3060 kronik sorunluysa 3050 Ti alırım zaten o da iyi. Ipg3 de coil whine oluyormuş ondan almak istemiyorum.
Soğutması iyi olsun daha düşük model olsun, ısınmayacağı için onun performansını kafa kafaya karşılar. Üzerinde Türk markası baskısı olan (sadece Türk sermayeli) ne olduğu belli olmayan ithal modeller de olmasın. Alacağın modelin GPU-Z ekran görüntülerine bakıp çekirdek hızları bellek hızları vb diğer laptoplarla karşılaştır. Fiyat karşılaştırırken acele etme uzun uzun incele parayı dolarda tutup sakin kafayla için rahat edene kadar araştır.

edit: Soğutma≈metal alt kasa. Plastik pişmanlıktır veya: (bkz: o paraya masaüstü toplarsın)😅

Sen 3 ay sonra mı alacaksın oyuncu laptop? hangisini alacaksın? bu Acer'de ısınma sorunu ve cızırtı yok değil mi?
Knk benim üni biter bitmez işe giricem annemde altınlarından birkaçını vericek öyle alıcam hp alırım ama ben soğutmasi iyi ve ekran kartı 130watt hayırlısı artık turizm felan olucak ya belki indirime girer dolar biraz düşer insallah olur ne diyelim. Knk forumlara bak dolaş öğren ama her laptopun bir yerinde sorun vardır kullanıcıya ve şans faktörüne bağlı sorunsuz olması imkansız. Teknolojik ürünlerin geneli şans işidir zaten.

Bu fiyata en iyisi bu şu anda.
Coil whine var demişsiniz ancak bu güne kadar böyle bir şikayet görmedim, genel olarak bu bütçeye de bu cihazı öneriyoruz.
Lenovo'da kronik sorun varmış adaptörü sorunluymuş. Ve şarja takılı kullanırken şarjı azalıyormuş.

IPG3'de de aynı sorun varmış.
Ipg3 dediğin kasanın genel ismi hocam. Sarj adaptörü düşük kapasiteli olduğu için rtx3050ti olan modelde makine yükte iken şarj azalması oluyormuş. Rtx3060 li olan versiyonda ise adaptör 180w, bu yüzden bu sıkıntı yok. İçiniz rahat olsun, eğer 3060 lı versiyonlardan birini alacaksanız.

Ipg3 dediğin kasanın genel ismi hocam. Sarj adaptörü düşük kapasiteli olduğu için rtx3050ti olan modelde makine yükte iken şarj azalması oluyormuş. Rtx3060 li olan versiyonda ise adaptör 180w, bu yüzden bu sıkıntı yok. İçiniz rahat olsun, eğer 3060 lı versiyonlardan birini alacaksanız.
Tek sorunu o değil zaten. Online oyunlarda delay oluyormuş ve cızırtı sesi geliyormuş.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı