17.000 TL laptop önerisi

Bütçe
17000 TL
Selamlar, Gaming laptop almayı düşünüyorum. Malumunuz fiyatlar da çok arttığı için pek fazla seçeneğim yok bu fiyat aralığında. Ekran kartı olarak 3060 istiyorum daha azı kurtarmıyor. Şu an Monster'ın Tulpar T7 v25.1 modelini almayı düşünüyorum. Önerir misiniz, sizce alınır mı? Alınmaz ise farklı alternatifler sunabilir misiniz?
Ekran Alıntısı.PNG

bu özelleştirmeleri yaparsan yaklaşık 16.8k ya denk geliyor

Hocam atılan çoğu cihaz ısınma sorunlu ben size bizzat kullanıcısı olarak T7 v25.1 öneriyorum muazzam cihaz ASUS ROG'dan geçtim fark çok büyük.

Hocam atılan çoğu cihaz ısınma sorunlu ben size bizzat kullanıcısı olarak T7 v25.1 öneriyorum muazzam cihaz ASUS ROG'dan geçtim fark çok büyük.
şuanda benim attığım daha düşük bütçeli ve daha çok performans alabileceği bir laptop ve bende game garaj kullanmaktayım pek fazla ısınma sorunu görmedim

Şu anda benim attığım daha düşük bütçeli ve daha çok performans alabileceği bir laptop ve bende GameGaraj kullanmaktayım pek fazla ısınma sorunu görmedim.

Hocam sürekli 90 üstü cihaz kullanmaktansa 80'i hiçbir koşulda geçmeyen cihaz kullanmayı yeğlerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı