17.000 TL RTX 3060 laptop önerisi

Bütçe
17000
Şiddetle laptop almanızı ÖNERMİYORUM kesinlikle toplama almalısınız şuan 3060lı bir laptop kullanıyorum ama aşırı düşük performans veriyor inanılmaz şekilde.Eğer oyun için düşünüyorsanız çok pişman olursunuz.Laptop işini tekrar düşünmenizi rica ediyorum
Dual channel mi modeli ne?

Şiddetle laptop almanızı ÖNERMİYORUM kesinlikle toplama almalısınız şuan 3060lı bir laptop kullanıyorum ama aşırı düşük performans veriyor inanılmaz şekilde.Eğer oyun için düşünüyorsanız çok pişman olursunuz.Laptop işini tekrar düşünmenizi rica ediyorum
Tam modeli ne cihazın belki yardımcı oluruz.

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000008SRHC
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000C8RO2

Bu 3 ürünü buldum ama kime sorsam herkes farklı şeyler söyledi ve aşırı kafam karıştı. Kimisi Intel'in 11. nesil işlemcilerinde sorun var, AMD tercih et dedi; kimisi AMD daha yeni yeni laptoplara işlemci üretmeye başladı, Intel al diyor; kimisi 11. nesil alma, 10. nesil tercih et dedi ve kafam çok karıştı.

ASUS'un fiyatı artmış dün gece ama tekrar indirime gireceğini düşünüyorum. Bu 3 ürün arasından hangisini almamı önerirsiniz? Bu 3 ürün dışında da almamı önereceğiniz bir ürün var mı? Bütçe maksimum 17 bin TL.

Edit: Gigabyte Aero 15 OLED KC i7-10870H 16GB 512GB SSD 6GB GeForce RTX 3060 15.6" 4K UHD Win10 Pro Gaming (Oyuncu) Notebook - incehesap.com bu bilgisayar hakkına ne düşünüyorsunuz 10. nesil işlemciye sahip ama alınır mı? bir de ekran kartı kaç W, MUX desteği var mı?
Attıklarınız içinden en alınabiliri L5i Pro. Kasa kalitesi olarak daha iyi. ROG'un ekranı fiyatına göre tam bir rezalet. Zaten L5i Pro varken TUF konuşmak abes kaçıyor.

Tamamiyle sorunsuz, mükemmel bir laptop yok maalesef. Ama ROG'un ekranını değiştiremezsiniz, RAM ise halledilebilir bir sorun. Bunu göz önünde bulundurmak gerek. HP Omen 15 şans işi. Kimi 100 dereceleri görüyor kimi 90 derecede kullanıyor. Turbo boost kapatıp kullanacaksanız niye alasınız.

L5i Pro şu an en iyi seçenek.

ekran olarak harici monitör kullanacağım o yüzden pekte önemsemedim açıkçası ama evin dışındayken haklısınız bariz ekran farkı var ürünler arasında
asus tekrardan indirime girmiş işlemci olarak i7 11800h ile ryzen 9 5900hx arasında fazla fark olur mu birde asus rogtaki ekran kartı kaç w

Yeni konular

Geri
Yukarı