17.000 TL RTX3060 laptop önerisi

Bütçe
17.000

mr.darthmaul

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, 17 bin liralık bir bütçem var ve oyun bilgisayarı arıyorum. Birkaç model buldum fakat buradan baktığımda sorunları olduğunu gördüm ve çok kararsızım. RTX 3060 olursa sevinirim ancak aynı performansta RTX 2070 vs. de olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modeli kullanıyorum tek sorunu pil ömrü. MSİ GP76 modeli ile neredeyse birebir bir model.

hazır laptop yerine casper.com'dan istediğin özellikleri seçerek sipariş verebilirsin hem uyguna geliyor. linkde bırakayım KUR-AL | Casper.com.tr burdan seç pc önerileri gelince özelleştir butonuna bas ve özellikleri seç
Teşekkürler ama Casper tercih etmeyeceğim sanırım. Hem internette hem tanıdığım kişilerde bolca problem gördüm
@Dark Lord of the Sith senin önerin var mı kral?

Teşekkürler ama Casper tercih etmeyeceğim sanırım. Hem internette hem tanıdığım kişilerde bolca problem gördüm
@Dark Lord of the Sith senin önerin var mı kral?
Bunlara bakabilirsiniz.

Bunlara bakabilirsiniz.

MSI için Pulse GL76 mı yoksa GF75 Thin mi önerirsiniz?

MSI için Pulse GL76 mı yoksa GF75 Thin mi önerirsiniz?
Selamlar msi alacaksanız kesinlikle THIN kasalara bakmayın.Kronik ısınma problemleri var.Aynı zamanda casper ve monsterı da önermiyorum.Monster abra ve tulpar serilerini kullandım çok ısınma oluyor.Msi gp serisine bakmanızı tavsiye ederim iyi bir indirim ile güzel ürünler alabilirsiniz.

Selamlar MSI alacaksanız kesinlikle Thin kasalara bakmayın. Kronik ısınma problemleri var. Aynı zamanda Casper ve Monster'ı da önermiyorum. Monster Abra ve Tulpar serilerini kullandım çok ısınma oluyor. MSI GP serisine bakmanızı tavsiye ederim iyi bir indirim ile güzel ürünler alabilirsiniz.

Teşekkürler Monster ve Casper'den uzak duruyordum Thin kasanın problemini yeni öğrendim. Sizin önerebileceğiniz bir şey varımdır? 17 inç daha iyi olur.

Geri
Yukarı