17.000 TL sistem önerisi

Bütçe
17.000

Crqnd

Centipat
17.000 TL bütçem var, verdiğim bütçeyi çok aşmadan oyun ve yazılım amaçlı bilgisayar toplamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah monitör dahil değildir benim de 18000 lira bütçem var sabah konuya yazan olmadı buradan iyi kötü fikir alırım.

İnşallah monitör dahil değildir benim de 18000 lira bütçem var sabah konuya yazan olmadı buradan iyi kötü fikir alırım.

Ben de almayı düşünüyorum şu sıralar R5 5600X yok o yüzden duraksadım biraz ama R5 5600 düşünüyorum şu an hazır sistemlerde istersen birlikte bakabiliriz.

Olur hocam bana da beraber bakacak birileri lazımdı. Inventus'un fire flux sistemini yükselttim böyle bir şey yaptım sizce nasıl?

1655806418786.png

2x: Pny XLR8 Epic-X RGB 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 MD8GD4360018XRGB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2X: Pny XLR8 Epic-X RGB 8 GB DDR4 3600 MHz CL18 MD8GD4360018XRGB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam sıkıntı çıkarabilecek bir ürün var mı? Örnek vermek gerekirse, sıvı soğutma sıkıntı çıkarır mı?

Olur hocam bana da beraber bakacak birileri lazımdı. Inventus'un fire flux sistemini yükselttim böyle bir şey yaptım sizce nasıl?

Eki Görüntüle 1426594
Hocam işlemci güzel,anakartta güzel fakat işlemci ve anakart uyumu hakkında bilgim yok büyük ihtimalle uyar ama onun dışında seçtiğiniz kasa boyut olarak küçük ve psu yeri açısından sıkıntılı bir kasa , soğutucunun fanları çok sesli çalışıyor ve kalitesiz bildiğim kadarıyla , psu ise yakın fiyata başka bir psu varsa onu seçmenizi öneririm çünkü uzun süre götürecek bir psu değil ya başka seçmelisiniz ya da 1 2 yıla kalmaz değiştirmeniz gerekir. Adata ram detayını göremiyorum ama Adata genel olarak kalitelidir. Link atarsanız daha detaylı bakabilirim.

Hocam sıkıntı çıkarabilecek bir ürün var mı? Örnek vermek gerekirse, sıvı soğutma sıkıntı çıkarır mı?
Arkadaşın attığı ürünleri şimdi gördüm inceleyip fikrimi söylerim ben de 2 dakikaya

Hocam işlemci güzel, anakartta güzel fakat işlemci ve anakart uyumu hakkında bilgim yok büyük ihtimalle uyar ama onun dışında seçtiğiniz kasa boyut olarak küçük ve PSU yeri açısından sıkıntılı bir kasa, soğutucunun fanları çok sesli çalışıyor ve kalitesiz bildiğim kadarıyla, PSU ise yakın fiyata başka bir PSU varsa onu seçmenizi öneririm çünkü uzun süre götürecek bir PSU değil ya başka seçmelisiniz ya da 1 2 yıla kalmaz değiştirmeniz gerekir. Adata RAM detayını göremiyorum ama Adata genel olarak kalitelidir. Link atarsanız daha detaylı bakabilirim.

Fire Flux Hazır Sistemleri - inventus sistem bunun yükseltilmiş hali. Bence @Conscious hocamın parça parça attığı daha iyi.

Geri
Yukarı