17.000 TL telefon önerisi

@Leon Dayı arkadaşımın babası S22 almış. Ben ona S22'in kötü bir cihaz olduğunu ve ısındığını anlattığımda Exynos versiyonu aldığını söyledi. Bir bildiği var herhalde.
Burada da Exynos 2200 kazanmış.

@Leon Dayı arkadaşımın babası S22 almış. Ben ona S22'in kötü bir cihaz olduğunu ve ısındığını anlattığımda Exynos versiyonu aldığını söyledi. Bir bildiği var herhalde.
Burada da Exynos 2200 kazanmış.

Bilmiyorum ama burada da Exynos 2200 kazanmış.

@Leon Dayı Exynos 2300 rakibi diyecektim ki öyle bir versiyon olmadığını öğrendim. Nanorewiev'de ise Exynos 2200, 8 Gen 1'den kötü gösterilmiş. Güvendiğim iki kaynak çelişiyor. Hangisi doğru acaba?

S22'nin Exynos 2200 versiyonu da varmış bu alınmaz mı? @Violet S @Logan Howlett

Alınır ama yurt dışında satılıyor mesela Makedonya'da 2200 olarak hatta almayı düşündüm 16.000₺ idi 6000 de IMEI ile 22 bine geliyordu son euro artışı ile şu an sadece telefon 22 bin oldu Makedonya'da kısaca şu an yalan oldu kendi adıma, çok sıkıldım şu zam işlerinden sanırım S21 FE suyu çıkana kadar kullanacağım.

@Leon Dayı Exynos 2300 rakibi diyecektim ki öyle bir versiyon olmadığını öğrendim. Nanorewiev'de ise Exynos 2200, 8 gen 1'den kötü gösterilmiş. Güvendiğim iki kaynak çelişiyor. Hangisi doğru acaba?

Benim tahminimce 8gen1 ısınma konusunda çuvallıyor 2200 ise şarjı su gibi gidiyor, hangisine katlanabilirseniz onu alın 😁

Not: IMEI'yi imtihan diye düzeltti telefon bir de S22 Ultra alacaktım Makedonya'dan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı